Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2020.07.12 - Poranek teatralny dla dzieci „Podróże Baltazara Gąbki”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Podróże Baltazara Gąbki” zaprezentują aktorzy z Teatru „Blaszany Bębenek” z Trzebini. Spotkanie z teatrem odbędzie się 12 lipca 2020 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.
  Wstęp wolny!
   Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania
   • od dnia 29 czerwca 2020 r. od godz. 13.00 do dnia 4 lipca 2020 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca”,
   • od dnia 5 lipca 2020 r. od godz. 13.00 – do 3 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana)
   w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka (ul. Warszawska 29).
Spektakl odbywać się będzie przy zachowaniu reżimu sanitarnego, w związku z tym Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka udostępni widzom nie więcej niż połowę miejsc w sali koncertowo-kinowej.
Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem poranków dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8404
„Podróże Baltazara Gąbki” Jest to historia Smoka Wawelskiego, który na polecenie króla Kraka wyrusza do Krainy Deszczowców, aby odszukać porwanego wybitnego naukowca Baltazara Gąbkę. W podróż wraz ze smokiem wyrusza kucharz Bartolini Bartłomiej. Nie spodziewają się jednak, że ktoś chce im przeszkodzić w wędrówce, przez co następuje szereg zabawnych i pouczających zdarzeń. W przedstawieniu zastosowano zmieniające się kurtyny imitujące pięć różnych pomieszczeń, piosenki zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi. Postaci: Smok Wawelski, Król Krak, kucharz Bartłomiej Bartolini, Szpieg z Krainy Deszczowców, zbój, Król Słonecji, Władca Deszczowców, Baltazar Gąbka.
Uwaga: Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”. Szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/