Deklaracja dostępności
2020.09.13 - Poranek teatralny dla dzieci „Krasnoludek u Kupca”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Krasnoludek u Kupca” zaprezentują aktorzy z Teatru „Tup Tup” z Warszawy. Spotkanie z teatrem odbędzie się 13 września 2020 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.
  Wstęp wolny!
   Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
   • od dnia 29 sierpnia 2020 r. od godz. 13.00 do dnia 5 września 2020 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca”,
   • od dnia 6 września 2020 r. od godz. 13.00 - do 3 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana)
   w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem poranków dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8404
„Krasnoludek u Kupca” Jeden krasnoludek w domu to duże szczęście, ale czy może być coś jeszcze lepszego? Oczywiście, że tak!!! Dwa krasnoludki! I takie właśnie szczęście spotkało pewnego kupca. Czy skorzysta z zaistniałej sytuacji? O tym dzieci dowiedzą się podczas najnowszego spektaklu Teatru „Tup Tup” z Warszawy. „Krasnoludek u Kupca” to w pełni interaktywne przedstawienie na podstawie uroczej baśni H. Ch. Andersena. Autorskie piosenki śpiewane „na żywo”, krótki pokaz żonglerski oraz starannie wykonane lalki to tylko niektóre atrakcje czekające na widzów. A co najważniejsze, dzieci będą miały okazję wreszcie poznać prawdę dotyczącą czytania książek. A co to za prawda? Tego nie zdradzimy :)
Uwaga: Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”. Szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/