Deklaracja dostępności
Zaproszenie na sezon 2020/21
Informujemy, iż 9 września 2020 r. w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka rusza trzynasta edycja Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jesień życia to czas spokoju i odpoczynku od pracy zawodowej, ale także czas wielkich możliwości, szansa na dalszy rozwój, uczenie się i poznawanie nowych, nieodkrytych jeszcze obszarów. Idea uczenia się przez całe życie, tak promowana obecnie na całym świecie, przyświeca również naszemu Uniwersytetowi. Dlatego też zapraszamy do Kozienickiego Domu Kultury wszystkich Seniorów, którzy chcą nadal się kształcić i aktywnie spędzać czas. Zapisy na trzynastą edycję Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury, uwzględniające obecną sytuację w kraju, odbywają się na zmienionych zasadach. Osoby zainteresowane wstąpieniem w poczet słuchaczy kozienickiego UTW zobowiązane są wypełnić deklarację członkostwa i dostarczyć ją w dniach 1-8 września 2020 r. w godz. 9.00-21.00 do specjalnej, zabezpieczonej skrzynki zlokalizowanej przed wejściem głównym do Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Deklarację członkostwa można pobrać ze strony www.dkkozienice.pl/index.php?id=9668 (pobierz: Deklaracja_czlonkostwa.doc, Deklaracja_czlonkostwa.pdf) lub odebrać w punkcie informacji CKA.
UWAGA: W tym roku akademickim nie wprowadzamy limitów zapisów na UTW - każdy kto wypełni i dostarczy deklarację członkostwa i spełni warunki regulaminu UTW zostanie przyjęty. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
W tym roku - podobnie jak w latach poprzednich - przygotowaliśmy bogatą ofertę edukacyjno-kulturalną, na którą złoży się część wykładowa oraz fakultatywna. Jak co roku nie zabraknie także oferty kinowej, w ramach cyklu „Kino dla seniora”. Część wykładowa, w pierwszym semestrze roku akademickiego 2020/21, będzie odbywać się w każdą środę, od 16 września do 16 grudnia 2020 r., od godziny 11.00 w formie on-line, za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury” (www.facebook.com/groups/utwkozienice/). Jeśli sytuacja epidemiologiczna w kraju ulegnie poprawie i stabilizacji, istnieje możliwość przywrócenia wykładów w formie stacjonarnej, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29. Zachęcamy wszystkich naszych słuchaczy do dołączenia do oficjalnej grupy Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w serwisie społecznościowym Facebook pn.: „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury (www.facebook.com/groups/utwkozienice/). Ponadto, w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury, planowane są zajęcia fakultatywne. Informacje dotyczące zajęć fakultatywnych i prowadzonych na nie zapisów, zostaną przekazane w późniejszym terminie. Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka jako organizatorzy kozienickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, mając przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo naszych studentów, którzy w trakcie trwania pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka, na bieżąco będą reagować na wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia, dostępne na stronie internetowej www.gov.pl/web/koronawirus/.
Seniorze, pamiętaj o swoim bezpieczeństwie!
pobierz: Deklaracja_czlonkostwa.doc, Deklaracja_czlonkostwa.pdf