Deklaracja dostępności
2020.09.14-10.18 - Konkurs fotograficzny „Razem z Gminą Kozienicką”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz grupa „Wiktoria Krekora - W grupie siła” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do udziału w konkursie fotograficznym „Razem z Gminą Kozienicką”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice” (prace należy składać do dnia 1 października 2020 r. (czwartek) do godz. 21.00). UWAGA: Termin nadsyłania prac został przedłużony do 4 października 2020 r., do godz. 21.00. Udział w konkursie polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego atrakcyjne (np. przyrodniczo, architektonicznie, historycznie czy turystycznie) miejsce na terenie Gminy Kozienice. Najlepsze zdjęcia posłużą do stworzenia wystawy fotografii, która odbędzie się w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, w dniu 18 października 2020 r. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu pobierz: Regulamin.pdf, pobierz: Zalacznik nr 1 do Regulaminu.pdf, pobierz: Zalacznik nr 2 do Regulaminu.pdf Serdecznie zapraszamy!
Konkurs jest częścią inicjatywy „Razem z Gminą Kozienicką”, autorstwa grupy „Wiktoria Krekora - W grupie siła”. Inicjatywa wchodzi w skład projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020”.
pobierz: Protokol z rozstrzygniecia pierwszego etapu konkursu.pdf pobierz: Protokol z rozstrzygniecia drugiego etapu konkursu.pdf