Deklaracja dostępności
2020.10.18-31 - Wystawa fotografii „Razem z Gminą Kozienicką”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz grupa „Wiktoria Krekora - W grupie siła” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na wystawę fotografii „Razem z Gminą Kozienicką”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, która odbędzie się w dniu 18 października 2020 r. (niedziela) o godz. 15.00 w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Wernisaż wystawy odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć nos i usta.
Wystawa dostępna dla zwiedzających do 31 października 2020 r.
    Serdecznie zapraszamy!

Wystawa podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich stanowią fotografie autorstwa uczestników konkursu fotograficznego „Razem z Gminą Kozienicką”. Pozostała część ekspozycji to zdjęcia wykonane przez autorkę inicjatywy pn. „Razem z Gminą Kozienicką” - Wiktorię Krekorę z grupy „Wiktoria Krekora - W grupie siła”. W sumie zaprezentowanych zostanie około 40 fotografii o różnym formacie. Wszystkie z nich łączy wspólny temat, czyli atrakcyjne miejsca na terenie Gminy Kozienice. Autorzy zdjęć pokazują piękno przyrody oraz architektury, miejsca o bogatej historii, lokacje chętnie odwiedzane przez turystów. Rzucają nowe spojrzenie na doskonale znane nam obiekty i obszary, a także zabierają na fotograficzny spacer do tych mniej odwiedzanych. Wystawa jest częścią inicjatywy „Razem z Gminą Kozienicką”, autorstwa grupy „Wiktoria Krekora - W grupie siła”. Inicjatywa wchodzi w skład projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020”.
Zdjęcia z wernisażu na naszym profilu na FACEBOOKU