obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Konkursy / ARCHIWUM /    

2020.11.23-12.11 - Konkurs fotograficzny „Kozienice i pandemia”
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Kozienice i pandemia”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 23 listopada 2020 r. (poniedziałek).

Udział w konkursie polega na zrobieniu zdjęcia ukazującego pandemię w Kozienicach, mogą być to miejsca, osoby, portrety kozieniczan w maseczkach, przyłbicach lub rękawiczkach. Dopuszcza się także fotoreportaż z wydarzenia z małą liczbą osób z zachowaniem dystansu. Wszystko co wiąże się z pandemią. Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia lub jeden fotoreportaż składający się z 4 zdjęć i przesłać je do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka na adres e-mail: sekretariat@dkkozienice.pl najpóźniej do dnia 7 grudnia 2020 r., wpisując w temacie „Kozienice i pandemia”. Uwaga: jeżeli zdjęcie/zdjęcia będzie ukazywało osobę/osoby to obowiązkiem robiącego zdjęcie jest pozyskanie zgody na wykorzystanie wizerunku - zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288).

Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK” w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu, który publikujemy poniżej.

pobierz: Regulamin.pdf

pobierz: Protokol z rozsrzygniecia.pdf

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 11 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.
   Liczba odwiedzin: 18146190
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.