Deklaracja dostępności
Social Media
Kozienicki Dom Kultury na Facebooku Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka od 21 maja 2011 r. prowadzi swój profil w serwisie społecznościowym Facebook. Można tam znaleźć m.in. zapowiedzi i relacje z wydarzeń kulturalnych, obszerne galerie zdjęć, publikacje okolicznościowe oraz informacje na temat bieżącej działalności instytucji. Fanpage pn. KOZIENICKI DOM KULTURY im. Bogusława Klimczuka (@kozienickidomkultury) jest dostępny pod adresem: www.facebook.com/kozienickidomkultury Zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a.
Kozienicki Dom Kultury na Instagramie Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka od 2 września 2020 r. prowadzi swój profil w serwisie społecznościowym Instagram. Można tam znaleźć zdjęcia z wydarzeń organizowanych w Kozienickim Domu Kultury czy aktualne informacje na temat oferty KDK – te ostatnie głównie w „Instastories”. Profil pn. Kozienicki Dom Kultury jest dostępny pod adresem: www.instagram.com/kozienickidomkultury Zachęcamy do śledzenia profilu!
Kozienicki Dom Kultury na YouTube 16 sierpnia 2011 r. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka założył kanał na portalu YouTube, gdzie systematycznie zaczął udostępniać pojedyncze materiały zrealizowane przez dział telewizji. Na kanale tym 23 listopada 2015 r., po raz pierwszy, zostały opublikowane pełne wydania „Aktualności” i „Serwisu sportowego”. Od 1 stycznia 2021 r. jest to kanał przeznaczony na potrzeby telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka” (w latach 1994-2020 telewizja działała w strukturach Kozienickiego Domu Kultury). Od 4 stycznia 2021 r. Kozienicki Dom Kultury prowadzi nowy kanał na portalu YouTube. To miejsce promocji działań KDK w sieci, a także kolejna forma komunikacji z mieszkańcami Gminy Kozienice. Kanał pn. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka jest dostępny pod adresem: www.youtube.com/channel/UCNG41-CR6sWtcMpPZC-q4kw Zachęcamy do subskrybowania!