obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


      

<< powrót

Informacja na temat 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej oraz Towarzystwo Kultury Teatralnej „Ziemia Radomska” w Radomiu we współpracy z Gminą Kozienice i Kozienickim Domem Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Konkretne terminy eliminacji środowiskowych i powiatowych dla Kozienic zostaną podane po ogłoszeniu wytycznych dotyczących sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Organizatorzy planują w/w eliminacje przeprowadzić w kwietniu 2021 r. Niemniej już zachęcamy do przygotowywania się do konkursu.

Informacja z dnia 2021.05.04:
Ze względu na przedłużający się lockdown i ponaglający termin eliminacji wojewódzkich, które mają się odbyć dnia 5 czerwca 2021 r. w Warszawie, eliminacje środowiskowe połączone z powiatowymi i regionalnymi odbędą się w formie on-line. Nagrania materiału do prezentacji należy przesyłać przy pomocy platformy WeTransfer (www.wetransfer.com) na adres ola.sitnik@dkkozienice.pl najpóźniej do dnia 14 maja 2021 r. do godz. 17.00. Karty zgłoszenia, oddzielne dla każdego recytatora, odpowiednie do turnieju, prosimy o przesyłanie na adres mailowy ola.sitnik@dkkozienice.pl najpóźniej do dnia 14 maja 2021 r. Po upływie tego terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Informacja z dnia 2021.05.07:
Zmianie uległ termin eliminacji wojewódzkich. Odbędą się one 12 czerwca 2021 r. w Warszawie....czytaj więcej...


<< powrót


   Liczba odwiedzin: 19403714
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.