obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


      

<< powrót

Teatralne podróże: spektakl pt. „Pomoc domowa”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podróże”. Jeżeli sytuacja epidemiczna pozwoli, wyjazd odbędzie się 29 kwietnia 2021 r. (czwartek) o godz. 17.15 do Teatru Powszechnego w Radomiu na spektakl pt. „Pomoc domowa” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Jeżeli lockdown kultury nie zostanie wydłużony, zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 10 kwietnia 2021 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: W związku z przedłużeniem lockdownu kultury, zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 19 kwietnia 2021 r. (poniedziałek) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Wpłat należy dokonywać w kasach KDK, do dnia 25 kwietnia 2021 r. Ilość miejsc ograniczona. Terminy mogą ulec zmianie na skutek kolejnych decyzji rządu.


...czytaj więcej...


<< powrót


   Liczba odwiedzin: 19037035
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.