obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


      

<< powrót

Komunikat ws. SARS-CoV-2

Informujemy, iż z dniem 14 kwietnia 2021 r. rozszerzone zasady bezpieczeństwa dotyczące m.in. instytucji kultury, zostały przedłużone o kolejny tydzień tj. do 25 kwietnia 2021 r. W związku z powyższym Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach wraz z kinem pozostają nadal zamknięte. Wszystkie zajęcia stacjonarne organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach Akademii Szerokich Horyzontów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku, są nadal odwołane.

Mieszkańców Gminy Kozienice zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku, gdzie poczynając od 1 lutego 2021 r. częściowo wznowione zostały zajęcia w ramach Akademii Szerokich Horyzontów w II semestrze roku artystycznego 2020/21, w wersji on-line.

Naszych słuchaczy UTW zapraszamy dodatkowo do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”, gdzie w każdą środę od godz. 11.00 odbywają się wykłady on-line, a w pozostałe dni zajęcia fakultatywne - w wersji on-line - w II semestrze roku akademickiego 2020/21.

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka pozostaje do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Do 25 kwietnia 2021 r. prowadzony jest dyżur, w punkcie informacji: tel. 48 611 07 50, kom. 731 877 337, e-mail: pit@dkkozienice.pl, kasy@dkkozienice.pl.


<< powrót


   Liczba odwiedzin: 19401582
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.