obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


      

<< powrót

Komunikat ws. SARS-CoV-2

Informujemy, iż zgodnie z harmonogramem luzowania kolejnych obostrzeń Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Kino KDK otwarte zostaną od 29 maja 2021 r. W związku z powyższym, do dnia 28 maja 2021 r., wszystkie zajęcia stacjonarne oraz wydarzenia kulturalne organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach są odwołane.

Mieszkańców Gminy Kozienice nadal zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku, gdzie do dnia 31 maja 2021 r. prowadzone są zajęcia w ramach Akademii Szerokich Horyzontów w II semestrze roku artystycznego 2020/21, w wersji on-line. Niestety, ze względów epidemicznych, w tym roku nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku.

Naszych słuchaczy UTW zapraszamy do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”. Wprawdzie zajęcia fakultatywne - w wersji on-line - z dniem 30 kwietnia 2021 r. zostały zakończone, ale nadal odbywają się wykłady. Harmonogram dostępny jest na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=9883. Równocześnie przypominamy, że uroczyste zakończenie roku akademickiego 2020/21 odbędzie się w środę, 19 maja 2021 r. o godz. 11.00 w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim (ul. Bohaterów Studzianek 30).

Ponadto informujemy, iż z dniem 4 maja 2021 r. (wtorek) swoją działalność wznawia Mediateka, tj. filia nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego zlokalizowana na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. W związku z powyższym otwarte będzie wejście główne do obiektu CKA od strony ul. Warszawskiej, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Również swoją działalność prowadzi Szkoła Muzyczna I stopnia w Kozienicach zlokalizowana na II piętrze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, do której można wejść wejściem dedykowanym od strony ul. Sosnowej.


Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka pozostaje do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Do 28 maja 2021 r. prowadzony jest dyżur, w punkcie informacji: tel. 48 611 07 50, kom. 731 877 337, e-mail: pit@dkkozienice.pl, kasy@dkkozienice.pl.


<< powrót


   Liczba odwiedzin: 19401822
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.