www.dkkozienice.pl - Dyrektor i Pracownicy


    Pracownicy zarządzający:

      Elwira Kozłowska
      Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka

      Dominika Bartmańska
      Główny księgowy

    Samodzielne stanowiska pracy:

      Ewa Jurkowska-Fila
      Asystent dyrektora

    Dział finansowy:

      Joanna Makuch
      Główny specjalista ds. kadr i płac

      Kamila Kajdan
      Młodszy księgowy

    Dział programowy:

      Aleksandra Sitnik
      Główny specjalista ds. programowych

      Zespół ds. zajęć stałych i organizacji imprez:

      Agnieszka Bieńkowska
      Instruktor ds. plastyki

      Halina Koryńska
      Specjalista ds. programowych i organizacji imprez

      Helena Szamańska
      Instruktor ds. choreografii tańca, fotograf

      Agnieszka Krynicka
      Referent ds. informacji

      Ewa Pytka
      Referent ds. informacji

      Marlena Zielińska
      Referent ds. informacji

      Edmund Kordas
      Referent ds. turystyki i promocji

      Zespół ds. kina:

      Agnieszka Jasek
      Instruktor ds. obsługi i organizacji kina

      Agnieszka Caba
      Kasjer, informatyk

      Joanna Drapała
      Kasjer

      Małgorzata Misiek
      Kasjer

      Wioletta Markwat
      Kasjer

      Sebastian Bielak
      Kinooperator

      Marcin Murawski
      Kinooperator

      Zespół ds. organizacji Uniwersytetu Trzeciego Wieku:

      Anna Tomczyk-Anioł
      Koordynator ds. UTW

      Katarzyna Kościug
      Koordynator ds. UTW

    Dział telewizji lokalnej:

      Renata Jasek
      Główny specjalista ds. programowych i filmowych

      Marta Augustyn-Pulkowska
      Instruktor ds. programowych i filmowych

      Mariusz Basaj
      Referent ds. programowych i filmowych

      Rafał Koczyk
      Instruktor ds. programowych i filmowych

      Mateusz Mikulski
      Operator obsługi urządzeń audiowizualnych

      Tomasz Rybiński
      Operator obsługi urządzeń audiowizualnych

      Cezary Smolarczyk
      Operator obsługi urządzeń audiowizualnych

      Dariusz Wąsik
      Operator obsługi urządzeń audiowizualnych

    Dział administracyjno - techniczny:

      Kamil Delega
      Główny specjalista ds. administracyjno-technicznych

      Zespół ds. administracyjnych:

      Aneta Spyra
      Referent ds. administracyjnych

      Janusz Andaś
      Pracownik terenów zielonych

      Jarosław Modelewski
      Pracownik gospodarczy

      Krzysztof Skwira
      Pracownik gospodarczy

      Zespół ds. technicznych:

      Piotr Baluk
      Pracownik techniczny

      Mariusz Cichoński
      Pracownik techniczny

      Łukasz Janus
      Pracownik techniczny

      Arkadiusz Kowalczyk
      Pracownik techniczny

      Mariusz Kowalik
      Pracownik techniczny

      Marcin Kurek
      Pracownik techniczny

      Bronisław Milewski
      Pracownik techniczny