www.dkkozienice.pl - 2018.11.18 - Smykofonia - koncert dla maluszków STRUMYKI, WIETRZYKI I INNE POMYSŁY PANI HARFY


Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: SMYKOFONIA - KONCERT DLA MALUSZKÓW.

Koncert pt. STRUMYKI, WIETRZYKI I INNE POMYSŁY PANI HARFY odbędzie się w dniu 18 listopada 2018 r. (niedziela) o godz. 13.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Wstęp wolny!
UWAGA: Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania od godz. 13.00 dnia 10 listopada 2018 r. w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem koncertów smykofonii dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8461


STRUMYKI, WIETRZYKI I INNE POMYSŁY PANI HARFY

Nareszcie Smykofonię odwiedzi Pani Harfa! Tym razem posłuchamy jak muzykuje ona z obojem i altówką, jakie razem snują bajeczki. W programie usłyszymy muzykę Vivaldiego, Hӓndla, Szostakowicza, a także ulubione tematy muzyki filmowej.

Wykonawcy:
KARDAMON TRIO:
Katarzyna Nej – obój
Agata Fandri – harfa
Katarzyna Średzińska – altówka
Viola Łabanow – prowadzenie