www.dkkozienice.pl - 2020.09.19 - Otwarte warsztaty literackie dla młodzieży i dorosłych


Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają młodzież (od 16 lat) i dorosłych na jednodniowe otwarte warsztaty literackie, które odbędą się w dniu 19 września 2020 r. (sobota) od godz. 11.00 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

Warsztaty adresowane są do osób piszących poezję, prozę – należy przynieść maksymalnie trzy własne wiersze (różnorodne stylistycznie i tematycznie), dla piszących prozę jedno krótkie opowiadanie (teksty do analizy). Do 16 września prosimy o przesłanie tych prac w formie .pdf na adres: halina.korynska@dkkozienice.pl.

Zajęcia poprowadzi: Katarzyna Chołuj – absolwentka podyplomowych studiów pisarskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkoły Mistrzów Pióra w Collegium Civitas. Uczestniczka warsztatów scenariopisarskich Akademii Filmu Historycznego w Warszawie oraz dwóch edycji warsztatów literackich w Radomiu. Inicjatorka warsztatów kreatywnego pisania dla dzieci i młodzieży w Radomiu realizowanych dzięki współpracy z MOK Amfiteatr. Miłośniczka krótkich form prozatorskich i poetyckich, które ukazały się między innymi w antologiach „Popisani” i „Od Słowa do słowa”. Autorka słuchowiska „Pociąg” wyemitowanego w Radiu Radom. Laureatka konkursów regionalnych i ogólnopolskich. Przede wszystkim jednak entuzjastka słowa, przekonana, że pisanie to najlepsza forma ekspresji.

Warsztaty są nieodpłatne. Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanym w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29), pod nr tel. 48 611 07 50, e-mail: pit@dkkozienice.pl.

Zapisy prowadzone są do 18 września do godz. 20.00 lub do wyczerpania limitu miejsc osobiście w punkcie informacji KDK lub internetowo przez „Strefę Zajęć” pod adresem: www.strefazajec.pl/company/DK-Kozienice-id793.html

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia
oraz służb sanitarno-epidemiologicznych.
Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do przestrzegania
„Procedury bezpieczeństwa w KOZIENICKIM DOMU KULTURY im. Bogusława Klimczuka
w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2”,
z którą można zapoznać się na stronie: www.dkkozienice.pl/index.php?id=3988


Serdecznie zapraszamy!!!