www.dkkozienice.pl - ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE


Szanowni Państwo!

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uprzejmie informuje, iż kwalifikacje wstępne do XVIII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającego się w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędą się w dniu 30 maja 2021 r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Początek przesłuchań konkursowych o godz. 12.00. Próby przewidziane są w godz. 9.00-11.45 (próby są obowiązkowe we wszystkich etapach konkursu). Niestawienie się na kwalifikacje równa się wykluczeniu solisty, duetu lub zespołu z udziału w konkursie.

W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 48 611 07 50.

Organizator



Lista osób zgłoszonych do kwalifikacji wstępnych XVIII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka:

    godz. 9.00-11.45 – PRÓBY UWAGA: Próby są obowiązkowe we wszystkich etapach konkursu.

    godz. 12.00 – KWALIFIKACJE WSTĘPNE

      UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór wybrany z listy nr 1 (wymieniony jako pierwszy w kolejności). Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę.

    1. MILENA ALOT - Pionki
      • Aleją gwiazd
      • Biała Armia
    2. GABRIELA BORYS - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
      • W biegu
      • Domek bez adresu
    3. MAGDALENA CHOŁUJ - Morawica
      • Jestem kamieniem
      • Co mi Panie dasz
    4. KAMILA CHUDZIŃSKA - Ryki
      • Co się stało z mamą
      • W jakim obcym domu
    5. ARKADIA CIEŚLIŃSKA - Łęczna
      • Złość
      • Cyrk nocą
    6. MAGDALENA FIGURA - Radom
      • Jak najdalej
      • Moje Serce
    7. GRANDA - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
      • Szkoła marzeń
      • Nie dokazuj
    8. MICHALINA GRZYBOWSKA - Głogów Małopolski
      • Nic nie może wiecznie trwać
      • Jaki piękny świat
    9. EWELINA HAK - Łódź
      • Za daleko mieszkasz miły
      • Jest dobrze
    10. DOROTA JEMIELNIAK - Radzic Nowy, gm. Spiczyn
      • Riotka
      • Wybaczam Ci
    11. AGNIESZKA JEŚMONTOWICZ - Bytów
      • Love Story
      • Dzień się budzi
    12. NATALIA KARWOT - Wodzisław Śląski
      • Pożyczony
      • Dach
    13. MARCELINA KOPYT - Warszawa
      • Coś optymistycznego
      • Niebo to my
    14. DAGMARA KRYSIAK - Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie
      • Szare miraże
      • Dni których nie znamy
    15. IZABELLA KURLANDA I BARTOSZ JAKUBOWSKI - Owczarnia, gm. Brwinów
      • Gaj
      • Żegnaj kotku
    16. OLGA KUŚNIERUK - Kraków
      • Trzy metry pod ziemią
      • Sutra
    17. WIOLETTA KWAPISZ - Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy
      • Po co ci to, chłopcze
      • Śpiewam i Gram
    18. MAGDALENA LASOTA - Warszawa
      • Szał
      • Pastempomat
    19. KATARZYNA MACHNIAK - Pionki
      • Przyjdzie taki dzień
      • Ramię w ramię
    20. KIRA MALISZEWSKA - Nowa Słupia
      • Granda
      • To nie był sen
    21. KAROLINA NIECKARZ - Hermanowa, gm. Tyczyn
      • Z tobą nie umiem wygrać
      • Nigdy więcej nie tańcz ze mną
    22. LAURA OLCHAWA - Brzeziny, gm. Morawica
      • Płonąca stodoła
      • Nieproszony gość
    23. MARTYNA PASIERBEK - Wilkowice Górne
      • Mamo, ja nie chcę za mąż
      • Zawsze pójdę z Tobą
    24. ALEKSANDRA PŁATEK - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
      • Meluzyna
      • Być narzeczoną Twą
    25. ZUZANNA POLAŃSKA - Pogórze, gm. Kosakowo
      • Cykady na cykladach
      • Oko za oko, słowo za słowo
    26. DOMINIKA POPEK - Gdynia
      • W pięciu smakach
      • Ja wysiadam
    27. HANNA MARIA PTAK - Radom
      • Nie będę Julią
      • Ulotna melodia
    28. NATASZA PTAK - Radom
      • Bez łez
      • Do kiedy jestem
    29. FILIP RYCHCIK - Warszawa
      • Nie ma nas
      • Myśmy byli sobie pisani
    30. JUSTYNA SITAREK - Strzegom
      • Na językach
      • Wieczór nad rzeką zdarzeń
    31. ARKADIUSZ SOLARZ - Radom
      • Przymierze wrogów
      • Trójkąty i kwadraty
    32. STANISŁAW STACHOWIAK - Dom Kultury „Klub Skolwin” w Szczecinie
      • Co ty tutaj robisz
      • Nadzieja
    33. ALEKSANDRA STAWARZ - Rzeszów
      • Kurier
      • Żurawie origami
    34. WIKTOR SUŁEK - Radom
      • Bądź mym natchnieniem
      • Ostatni raz zatańczysz
    35. ANNA SZCZYPEK - Mniszew, gm. Magnuszew
      • Najnowszy klip
      • Tak, tak…to ja
    36. IDA SZEBLA - Stary Wielisław, gm. Kłodzko
      • Żyj kolorowo
      • Tak bym chciała kochać już
    37. MAŁGORZATA SZTANDERA - Bytowskie Centrum Kultury
      • Nie mam woli do zamęścia
      • Ja dla pana czasu nie mam
    38. KAROLINA ŚLEDŹ - Międzyrzec Podlaski
      • Nie mogę Cię zapomnieć
      • Apetyt na życie
    39. TERCET KDK - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      • Być Kobietą
      • Piechotą do lata
    40. GABRIELA TOMAKA - Trzebownisko
      • Chłopak z drewna
      • Przyjdź w taką noc
    41. WOJCIECH WAJC - Mroczno, gm. Grodziczno
      • Na pewno
      • W płomieniach
    42. ALEKSANDRA WARCHOŁ - Lublin
      • Gdzie Ci mężczyźni
      • Drzwi
    43. ALEKSANDRA WIT - Kozienice
      • Rutyna
      • Nice
    44. MARIKA WITKOWSKA-KURTEK - Kozienice
      • Tyle słońca w całym mieście
      • Czy ona jest
    45. ALAN WITTBRODT - Gdynia
      • Czarny Alibaba
      • Maczo
    46. ADRIANNA WŁODARCZYK - Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu
      • Boskie Buenos
      • Jednego serca
    47. SEBASTIAN WOJTCZAK - Łódź
      • Niech pomyślą, że to ja
      • Za-czekam
    48. PATRYCJA WOŁOS - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      • Moknie w deszczu diabeł
      • Głupcy
    49. EWELINA WOŹNIAK - Bielawa
      • Moje serce to jest muzyk
      • Wielka dama tańczy sama
    50. KAMIL ZAPAŁA - Kielce
      • Nikt na świecie nie wie
      • Wszystko Jedno
    51. 4ROSES - Gminne Centrum Kultury w Ziółkowie
      • Skrzydlate Ręce
      • Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał

MAPA ZGŁOSZEŃ