Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w zbliżającym się finale WOŚP, który odbędzie się 26 stycznia 2025 r. Od 10 grudnia 2024 r., w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (w kasach KDK) stoi Skarbona Stacjonarna (Stacjonarna Puszka Firmowa), do której można wrzucać swoje datki. Zbiórka potrwa do 26 stycznia 2025 r., czyli do dnia wielkiego finału.
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 26 stycznia 2025 r. (niedziela) w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach odbędzie się 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kozienicach. W programie: koncert charytatywny z udziałem zespołów xThe, SKoK w BoK, Elena Egorova oraz „Światełko do nieba”.
Przypominamy także, że od 10 grudnia 2024 r., w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (w kasach KDK) stoi Skarbona Stacjonarna, do której można wrzucać swoje datki. Zbiórka potrwa do 26 stycznia 2025 r., czyli do dnia wielkiego finału.
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają do Kina KDK.
DZISIAJ GRAMY
26 stycznia - Niedziela
godz. 13.15 Sonic 3: Szybki jak błyskawica
godz. 15.30 Kleks i wynalazek Filipa Golarza
godz. 17.45 Sonic 3: Szybki jak błyskawica
godz. 20.00 Piep*zyć Mickiewicza 2
Sprzedaż biletów w kasach KDK oraz za pośrednictwem strony internetowej www.kinokozienice.pl. Rezerwacje na stronie www.kinokozienice.pl i pod nr tel. 48 611 07 50 wew. 133.





