Deklaracja dostępności
2022.08.01-05 - Głosowanie mieszkańców na inicjatywy w ramach 3. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka informują, iż rozpoczyna się ważny etap w 3. Konkursie na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”.

  • W dniach od 1 sierpnia 2022 r., od godz. 12.00 do 5 sierpnia 2022 r., do godz. 12.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do głosowania na zgłoszone do konkursu inicjatywy kulturalne.
  • Uczestnicy konkursu inicjatyw ubiegają się o dofinansowanie na realizację działań z zakresu kultury. Jest o co walczyć, bo maksymalna kwota dofinansowania wynosi aż 7000 zł.
  • Zgłoszone przez mieszkańców inicjatywy przeszły już ocenę formalną, a teraz pora na głosowanie!!! Dzięki Państwa głosom, wnioskodawcy mogą otrzymać dodatkowe punkty do końcowej oceny swoich pomysłów. Każdy głos się liczy – głosuj i wybieraj razem z nami najciekawsze wydarzenia kulturalne.
  • Głosowanie odbywa się w Internecie przy pomocy platformy surveyplanet.com.
  • Zwycięskie inicjatywy zostaną zrealizowane w okresie od 1 września 2022 r. do 10 listopada 2022 r. na terenie Gminy Kozienice.

Lista inicjatyw oraz link do głosowania znajdują się na stronie:
https://www.dkkozienice.pl/index.php?id=10552