Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2024.10.31 - Występ Grupy MoCarta pt. „ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta”

W dniu 31 października 2024 r. (czwartek) o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) odbędzie się występ Grupy MoCarta pt. „ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta”, w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety w cenie od 120 zł do nabycia od dnia 7 czerwca 2024 r. (piątek) w następujących miejscach:

Informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 698-629-745.

ORGANIZATOR: Adria Art sp. z o.o.


Dołącz do wydarzenia na FB:
Występ Grupy MoCarta pt. „ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta” ● Kozienice ● 2024.10.31

Grupa MoCarta - ALE KINO!

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.

Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. „ALE KINO!” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina…

W programie „ALE KINO!” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Zarezerwuj bilety na „ALE KINO!” i zanurz się w świat ulubionej muzyki filmowej wraz z Grupą MoCarta!