Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2024.11.28 - Stand-up Antoni Syrek-Dąbrowski pt. „Jaka piękna katastrofa”

W dniu 28 listopada 2024 r. (czwartek) o godz. 19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) wystąpi Antoni Syrek-Dąbrowski ze swoim programem stand-upowym pt. „Jaka piękna katastrofa”, w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety w cenie od 79 zł do nabycia od dnia 24 czerwca 2024 r. (poniedziałek) w następujących miejscach:

Informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 503-767-601.

ORGANIZATOR: Stand-up Polska.

Uwaga: Wydarzenie dla dorosłych!!!


Dołącz do wydarzenia na FB:
Stand-up Antoni Syrek-Dąbrowski pt. „Jaka piękna katastrofa” ● Kozienice ● 2024.11.28

Antoni Syrek-Dąbrowski – „Jaka piękna katastrofa”

Zapraszamy na wieczór komedii i konsternacji z Antonim Syrek-Dąbrowskim. „Jaka piękna katastrofa” to zapiski przeżyć Antoniego z ostatniego roku, a jego perspektywa zmieniła się znacznie, odkąd został ojcem. Przed Antonim wystąpi również support.

Antoni Syrek-Dąbrowski: komik, improwizator, scenarzysta, aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Wziął udział w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up! oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Udało mu się również zakwalifikować do programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej europy wschodniej, gdzie występował po angielsku. Improwizacji komediowej uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „iO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

ZAPRASZAMY!!!