Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2024.07.10 i 24 - Otwarte warsztaty Sundar – Joga Twarzy i Automasaże

Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Sundar Face Yoga serdecznie zapraszają kobiety (od 35 lat) na otwarte warsztaty Sundar – Joga Twarzy i Automasaże, które odbędą się w dniu 10 i 24 lipca 2024 r. (środa) od godz. 19.00 w sali zajęć tanecznych Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Zapisy prowadzone są do 9 lipca (na pierwszy termin) i do 23 lipca (na drugi termin) do godz. 20.00 lub do wyczerpania limitu miejsc osobiście w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanym w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) lub telefonicznie pod numerem (48) 611-07-50.

Warsztaty poprowadzi Jolanta Mortka.

Warsztaty są nieodpłatne. Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!!!


Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia, które pomogą Ci odkryć naturalne metody pielęgnacji twarzy jogą twarzy i automasażem oraz techniki relaksu oddechem. Podczas naszych sesji nauczysz się systemu jogi twarzy oraz automasażu SUNDAR, który poprawi krążenie, napięcie skóry i przyniesie Ci wewnętrzne ukojenie.

Dołącz do nas i poczuj, jak Twoja skóra staje się jędrniejsza, a umysł bardziej zrelaksowany!

Jak przebiegają zajęcia?

Każde spotkanie zaczynamy od delikatnej rozgrzewki, aby przygotować mięśnie twarzy do ćwiczeń. Następnie przechodzimy do serii ćwiczeń, które wzmacniają i tonizują mięśnie twarzy, poprawiając jej kontur. Na zakończenie, czeka nas relaksujący automasaż twarzy, który redukuje napięcie i przynosi głęboki relaks.

Jak się przygotować?

Weź ze sobą:

  • bluzkę z dekoltem,
  • uśmiech,
  • wodę.

Resztę będziemy miały na miejscu! Do zobaczenia :)

Jolanta Mortka

Jola to wulkan pozytywnej energii, z zajęć z nią wyjdziesz zarówno zrelaksowana, jak i doenergetyzowana!

Wraz z Agnieszką Borowską opracowała autorski program odmładzania twarzy „SUNDAR 12”, który opiera się na metodach wywodzących się z jogi, ajurwedy, akupresury, shiatsu i fitness.

Kocha swoje ciało, a szukając sposobów na naturalne przedłużenie młodości natrafiła na temat mięśni twarzy. Zafascynowały ją! Okazało się, że efekty, jakie osiąga się przy prawidłowym ćwiczeniu twarzy i automasażu są spektakularne. Anatomia twarzy, układ limfy i ukrwienie. Dbanie o siebie. Budowanie świadomych, korzystnych nawyków. To ją kręci. Pojawiła się wielka fascynacja i pasja, praktyka, edukacja. Dzisiaj tym doświadczeniem dzieli się z kobietami z całej Polski, a nawet spoza!


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)