Deklaracja dostępności
Kurs z rysunku odręcznego „Rysuję, bo lubię ….”
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół średnich na KURS z rysunku odręcznego „Rysuję, bo lubię ….” cz. 2 KWIATY. Zapisy przyjmowane są do 14 kwietnia w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!
Kurs z rysunku odręcznego „Rysuję, bo lubię ….” cz. 2 KWIATY (zajęcia nieodpłatne) - zajęcia grupowe dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich instruktor: Agnieszka Żarłak
  • Kurs obejmuje 4 spotkania po 2 h, w czasie których będziemy zajmować się rysowaniem różnych gatunków KWIATÓW. Zajęcia mają na celu nabycie umiejętności rysowania konkretnych rzeczy zgodnie z założonym tematem kursu.
  • W czasie kursu będą również podejmowane zagadnienia z historii sztuki, analiza prac znanych autorów. Szczególna uwaga będzie zwracana na kompozycję, światłocień, rodzaje faktury i sposoby ich przedstawiania przy pomocy linii.
  • Zajęcia odbywać się będą w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, w małych grupach 5-8 osób, raz w tygodniu, w czwartki w godz. 16.15-18.15.
Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się 14 kwietnia 2016r. o godz. 16.15 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29. Kolejne spotkania: 21, 28 kwietnia, 5 maja 2016r.
Zapisy oraz szczegółowe informacje w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), pod nr tel. 48 611 07 50, e-mail pit@dkkozienice.pl. Serdecznie zapraszamy !!!