Deklaracja dostępności
Czy warto rozmawiać? Ale jak?
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka ogłasza nabór uzupełniający do Akademii Szerokich Horyzontów na zajęcia grupowe dla młodzieży i dorosłych na rok artystyczny 2016/2017.
NOWOŚĆ CZY WARTO ROZMAWIAĆ? ALE JAK? (młodzież nieodpłatnie, dorośli odpłatnie - 20 zł miesięcznie) - zajęcia grupowe dla młodzieży i dorosłych Warsztaty prowadzi: Maciej Witkowski - psycholog, podróżnik, Słowianin, poeta. Pasjonat mentalnej części naszego życia. Skorpion, numerologiczna 11. Ojciec 5 dzieci.
  • Rozmowa jest podstawą komunikacji międzyludzkiej. Różne powody sprawiają, że jej unikamy. Warsztaty pomogą rozwiązać Wasze problemy.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
Zapisy przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc osobiście w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29 oraz e-mailowo pod adresem: pit@dkkozienice.pl. Podczas zapisów należy podać: imię, nazwisko i numer telefonu do kontaktu. UWAGA: Zajęcia rozpoczną się po zebraniu odpowiedniej ilości osób. Serdecznie zapraszamy !!!