Deklaracja dostępności
Oferta pracy
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka poszukuje pracownika na stanowisko: Pozostali pracownicy obsługi biurowej. Wymagane dokumenty rekrutacyjne należy składać w terminie od dnia ogłoszenia tj. od 05 lipca 2017 r. do dnia 14 lipca 2017 r. do godz. 17.00.
 1. Poszukujemy osoby z doświadczeniem dziennikarskim.
 2. Od kandydatów wymagamy umiejętności obsługi komputera (w tym programu Publisher) oraz wykonywania zdjęć reporterskich i pisania tekstów dziennikarskich.
 3. Mile widziana osoba dyspozycyjna, skrupulatna, kreatywna.
 4. Oferujemy staż dla osób bezrobotnych, w zespole do spraw programowych.
 5. Program stażu przewiduje:
  • pomoc w pisaniu tekstów reporterskich z wydarzeń kulturalnych, pomoc w dokumentacji fotograficznej wydarzeń kulturalnych, zdobycie doświadczenia w redagowaniu gazety, pomoc w organizowaniu zajęć i wydarzeń kulturalnych, możliwość rozwoju osobistego.
 6. Wymagane dokumenty:
  • list motywacyjny wraz z danymi do kontaktu telefonicznego oraz klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych *,
  • CV opatrzone klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych *.
 7. Termin i miejsce składania ofert:
  • wymagane dokumenty rekrutacyjne należy składać w terminie od dnia ogłoszenia tj. od 05 lipca 2017 r. do dnia 14 lipca 2017 r. do godz. 17.00.
  • wymagane dokumenty rekrutacyjne należy składać w siedzibie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, ul. Warszawska 29, 26-900 Kozienice, I piętro w sekretariacie z dopiskiem „Staż w KDK”,
  • wymagane dokumenty rekrutacyjne można składać także listownie na adres: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, ul. Warszawska 29, 26-900 Kozienice z dopiskiem „Staż w KDK”.
  * List motywacyjny i CV muszą być opatrzone klauzulą *„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”, i własnoręcznie podpisane.