Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2021.08.27-28 - XVIII Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka
W dniach 27-28 sierpnia 2021 roku w Kozienicach odbył się XVIII Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka. Głównym elementem największego muzycznego wydarzenia w regionie, o zasięgu krajowym, był - odbywający się w ramach festiwalu - Konkurs Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka. Jury w składzie:
    Dariusz Szewc - przewodniczący Piotr Gogol Piotr Dąbrówka Elwira Kozłowska - sekretarz, dyrektor festiwalu
po wysłuchaniu dwunastu wokalistów i jednego tercetu Koncertu Finałowego postanowiło przyznać następujące nagrody:
Grand Prix im. Bogusława Klimczuka 2021 nagroda pieniężna w wysokości 6.000 zł oraz statuetka festiwalowa MAGDALENA CHOŁUJ - Morawica I miejsce nagroda pieniężna w wysokości 3.500 zł MAŁGORZATA SZTANDERA - Bytowskie Centrum Kultury II miejsce nagroda pieniężna w wysokości 2.500 zł KAROLINA NIECKARZ - Hermanowa, gm. Tyczyn III miejsce nagroda pieniężna w wysokości 1.500 zł TERCET KDK - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka w składzie: Patrycja Wołos, Natalia Wilczek, Anna Wasińska wyróżnienie - nagroda Piotra Kozłowskiego, Burmistrza Gminy Kozienice nagroda pieniężna w wysokości 1.200 zł IDA SZEBLA - Stary Wielisław, gm. Kłodzko wyróżnienie pozaregulaminowe - nagroda Krzysztofa Wolskiego, Starosty Powiatu Kozienickiego voucher o wartości 1.200 zł SEBASTIAN WOJTCZAK - Łódź
Dodatkowo przedstawiciel Enei Wytwarzanie:
    Mikołaj Ganabisiński
po wysłuchaniu dwunastu wokalistów i jednego tercetu Koncertu Finałowego postanowił przyznać następującą nagrodę:
Nagroda Antoniego Józwowicza Prezesa Zarządu Enei Wytwarzanie, za najbardziej energetyczny występ nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł ADRIANNA WŁODARCZYK - Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu

Zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner) 27 sierpnia (piątek):

Zdjęcia z drugiego dnia festiwalu znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner) 28 sierpnia (sobota):

Zdjęcia z przygotowań do festiwalu znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Zdjęcia z festiwalu wykonane przez freelancerki – Wiktorię i Weronikę Krekorę znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)