Protokół z przebiegu XXIII Konkursu MUSIC-DANCE - kategorie taneczne |
|
Protokół
z przebiegu XXIII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance” - kategorie taneczne,
który odbył się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, w dniu 19 maja 2016 roku.
Komisja w składzie:- Lidia Żuchowska – trener tańca, choreograf – Pionki
- Sylwia Żołądkiewicz – trener tańca, choreograf – Radom
po obejrzeniu 27 prezentacji (jedna prezentacja została warunkowo zakwalifikowana przez organizatora do kategorii taniec formacje kl. IV-VI), w których udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek kultury i placówek oświatowych następujących powiatów: kozienickiego, lipskiego, radomskiego i zwoleńskiego postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
W kategorii: taniec solo – kl. 0-III
I miejsce- Mercedes Szulen – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu – opiekun artystyczny: Małgorzata Knieć-Sprawka
II miejsce- Antonina Nowak – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga
W kategorii: taniec formacje – kl. 0-III
I miejsce- Formacja „Dynamit” – Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach – opiekun artystyczny: Anna Rzeszotek
II miejsce- Formacja „Iskierki” - Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach – opiekun artystyczny: Anna Rzeszotek
III miejsce- Formacja „Roztańczona Akademia Malucha” – Smagowska Studio Dance w Radomiu – opiekun artystyczny: Luiza Smagowska
W kategorii: taniec solo – kl. IV-VI
I miejsce- Roksana Konofał – Publiczna Szkoła Podstawowa w Magnuszewie – opiekun artystyczny: Julita Chodkowska
II miejsce- Olga Gumińska – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka
III miejsce- Joanna Kruk – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka
Wyróżnienie- Joanna Krawczyk – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka
W kategorii: taniec formacje – kl. IV- VI
I miejsce- Formacja „Afera” – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka
II miejsce- Formacja „Ogniki” – Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach – opiekun artystyczny: Anna Rzeszotek
III miejsce- Formacja „Say Kids” – Dom Kultury „Idalin” – opiekun artystyczny: Dorota Okólska
Wyróżnienie- Formacja „Kolorowe Zamieszanie” – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie – opiekun artystyczny: Luiza Smagowska
W kategorii: taniec solo – gimnazja
I miejsce (ex aequo)- Luiza Szulc – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Batalionów Chłopskich w Ursynowie – opiekun artystyczny: Edyta Szulc
- Oliwia Miturska – Zajezierze – opiekun artystyczny: Dominika Miturska
II miejsce- Jagoda Olewińska – Kozienice – opiekun artystyczny: Beata Olewińska
III miejsce- Mikołaj Kowalski – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka
W kategorii: taniec formacje – gimnazja
I miejsce- Formacja „Kids in Action” – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Michał Wójcik
II miejsce- Formacja „Watch Out” – Dom Kultury „Idalin” – opiekun artystyczny: Dorota Okólska
III miejsce- Formacja „The Tide” – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kozienicach – opiekun artystyczny: Magdalena Cichowlas
Wyróżnienie- Formacja „Jets” – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Batalionów Chłopskich w Ursynowie – opiekun artystyczny: Edyta Szulc
W kategorii: taniec solo – szkoły średnie
I miejsce- Kinga Staniek – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga
II miejsce- Weronika Broda – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga
III miejsce- Jakub Smerda – Jakub Smerda – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga
W kategorii: taniec formacje – szkoły średnie
I miejsce (ex aequo)- Formacja „Freestylers” – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Helena Szamańska
- Formacja „Energy Champions” – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga
Koncert Galowy odbędzie się dnia 5 czerwca 2016r. o godz. 19.00, podczas Dni Puszczy Kozienickiej, w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim, ul. Bohaterów Studzianek 30.
W Koncercie Galowym występują soliści i zespoły, którzy zajęli I miejsca. Pozostałych laureatów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień.
Podpisy Komisji
|
|