Protokół z przebiegu eliminacji powiatowych XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego |
|
Eliminacje powiatowe XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego odbyły się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach w dniu 28 marca 2017 roku od godz. 10.00.
W konkursie wzięli udział uczniowie wyłonieni z eliminacji szkolnych i środowiskowych: przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Kozienice oraz Powiatu Kozienickiego. Do eliminacji powiatowych przystąpiło 37 z 39 zakwalifikowanych uczniów.
Komisja Artystyczna w składzie: - Zofia Miecznikowska – polonistka, instruktor teatralny i recytatorski, członek Zarządu Towarzystwa Kultury Teatralnej „Ziemia Radomska” oddział w Radomiu
- Adolf Krzemiński – polonista, prezes Towarzystwa Kultury Teatralnej „Ziemi Radomskiej” oddział w Radomiu
- Marian Popis – polonista, wiceprezes Towarzystwa Kultury Teatralnej „Ziemi Radomskiej” oddział w Radomiu
po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiła:
W kategorii 5-6 lat zakwalifikować do finału:- Lena Adamczyk z PP nr 5 w Kozienicach, opiekun: Sabina Kutyła
Wyróżnienia:- Antonina Lipska z PSP w Wysokim Kole, opiekun: Longina Tkaczyk-Komosa
- Nikola Suwała z ZS w Ursynowie, opiekun: Monika Matejanka
- Klaudia Murawska z PSP w Cecylówce-Brzózkiej, opiekun: Justyna Grosiak
- Julia Szczerbińska z ZPO w Starych Słowikach, opiekun: Barbara Sałek i Małgorzata Boryczka
- Mikołaj Świątkowski z PSP w Głowaczowie, opiekun: Anna Salma
- Iga Pikulska z PP nr 5 w Kozienicach, opiekun: Sabina Kutyła
- Kacper Baran z PP nr 2 w Kozienicach, opiekun: Mariola Nawrotek
W kategorii klasy I-IV zakwalifikować do finału:- Maksymilian Romanowski z PSP w Głowaczowie, opiekun: Maria Rudecka
- Antonina Marczak z PSP nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Kozienicach, opiekun: Maria Pietrzyk
Wyróżnienia:- Mercedes Szulen z ZSP w Zajezierzu, opiekun: Joanna Ostrowska
- Oliwia Suwała ZS w Ursynowie, opiekun: Aneta Zielińska
- Julia Bąk z PSP nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Kozienicach, opiekun: Paulina Zawadzka
- Natalia Grych z PSP nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Kozienicach, opiekun: Wioletta Balcerek
W kategorii klasy V-VI zakwalifikować do finałui:- Maria Łoboda z ZSP w Zajezierzu, opiekun: Joanna Ostrowska
- Wiktoria Uzdowska z PSP w Brzeźnicy, opiekun: Beata Kacperek
- Hanna Bernaciak z PSP w Głowaczowie, opiekun: Monika Kłos
Wyróżnienia:- Kamila Ciesielska z PSP w Wysokim Kole, opiekun: Krystyna Muniak
W kategorii gimnazja zakwalifikować do finału:- Kornelia Romanowska z PG w Głowaczowie, opiekun: Elżbieta Lech
- Olga Baran z PG w Głowaczowie, opiekun: Ewa Wawer
- Aleksandra Kurek z PG nr 2 w Kozienicach, opiekun: Renata Mirska
- Adrianna Jaros z PG nr 1 w Kozienicach, opiekun: Agnieszka Cieślakowska
Wyróżnienia:- Kinga Masiak z PG w Głowaczowie, opiekun: Elżbieta Lech
- Nikola Filisińska z PG w Głowaczowie, opiekun: Elżbieta Lech
- Katarzyna Wysocka z PG nr 2 w Kozienicach, opiekun: Beata Marszałek
Finał konkursu odbędzie się 11 maja 2017 r. od godz. 10.00, w Kuźni Artystycznej w Radomiu (ul. Daszyńskiego 5).
Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy za udział w konkursie.
Podpisy Komisji
|
|