Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
  















   Działalność /    

Turniej CITY BREAKERS
Przygotuj do druku    

W dniu 10 czerwca 2017 roku w Kozienicach odbył się IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA BREAK DANCE „KOZIENICE CITY BREAKERS”. W tym samym dniu odbył się także X Ogólnopolski Zlot BMW serii 3erFEST KOZIENICE 2017. Całodzienne wydarzenia zakończyła część koncertowa z udziałem cenionych artystów sceny hip-hop i reggae: Spalto, DJ 600V, Fu. Na finał dnia wystąpił KALIBER 44.


10 czerwca 2017 roku w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim miały miejsce bitwy turniejowe w kategoriach: Kids Battle 2vs2 (tancerze do 11 lat), Kids Battle 2vs2 (tancerze 12-15 lat), bitwy ekip 3vs3 i Power Moves Contest.

W turnieju wzięło udział 15 ekip 2vs2 (tancerze do 11 lat), 10 ekip 2vs2 (tancerze 12-15 lat), 22 ekipy 3vs3 i 5 uczestników w Power Moves Contest.

Jury w składzie:
  • Bboy BEETLE - Zames Crew
  • Bboy HEFO (Ready To Battle, Octagon)
  • Bboy WEZYR (Nasa)
oceniając: poczucie rytmu, technikę oraz trudność wykonywanych ruchów, figur, itp., wykorzystanie elementów akrobatycznych, ogólny wyraz artystyczny, oryginalność, nagrody przyznało następująco:


KIDS BATTLE 2VS2 (tancerze do 11 lat)

I miejsce - Kids Team Young (Katowice) (bboy Kancik i bboy Głośny)
II miejsce - Studio 33 (Łomianki) (bboy Ptak i bboy Worobiej)
III miejsce - Filip i Oskar (Łódź) ( bboy Filip i bboy Oskar)
IV miejsce - Kids in Action (Kozienice) (bgirl Ja-Maja, bboy Bartex)

KIDS BATTLE 2VS2 (tancerze od 12 do 15 lat)

I miejsce - Coolkids Flavour 1 (Kraków) (bboy MadMax i bboy Axel)
II miejsce - Coolkids Flavour 2 (Kraków) (bboy Wigor i bboy AnteOne)
III miejsce - Lumbago Team (Radom) (bboy Miodek i bboy Bańka)
IV miejsce - Monster Munch (Kutno) (bboy Rudy, bboy Mateusz)

POWER MOVES CONTEST

I miejsce - bboy Kiru (Biała Podlaska)
II miejsce - bboy Mliko (Radomsko)

BITWY EKIP 3VS3

I miejsce + dodatkowa nagroda specjalna - Mommentum Crew (Warszawa) (bgirl Marti, bboy Saga i bboy Brus)
II miejsce - Skill Fanatikz (Warszawa) (bboy Oski, bboy Markotny i bboy Lilking)
III miejsce - Coolkids Flavour (Kraków) (bboy Wigor, bboy MadMax i bboy Axel)
IV miejsce - Funky Side (Mielec) (bboy Ćmieniu, bboy Cysiu i bboy Kropa)

HISTORIA TURNIEJU
PROGRAM TURNIEJU
REGULAMIN TURNIEJU




   Liczba odwiedzin: 8334802
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.