Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
   Działalność /    

Informacja Turystyczna
Przygotuj do druku    
PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
Kozienickiego Domu Kultury im. B. Klimczuka

ul. Warszawska 29, 26-900 Kozienice
tel. 48 611 07 50
fax 48 614 26 25
e-mail: pit@dkkozienice.plPunkt Informacji Turystycznej funkcjonuje w Kozienickim Domu Kultury od 7 sierpnia 2007r. Obecnie mieści się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (parter, przy czerwonej konsoli z napisem INFORMACJA). Punkt jest czynny codziennie w godz. 09.00-21.00 (także w soboty, niedziele i niektóre dni świąteczne).

Turyści oraz mieszkańcy mogą tu uzyskać informacje (również w języku angielskim i włoskim) na temat infrastruktury turystycznej, bazy noclegowej i gastronomicznej oraz regionalnej infrastruktury paraturystycznej, w której mieszczą się szlaki turystyczne, baza sportowo-rekreacyjna, wypożyczalnie sprzętu sportowego, galerie informacji turystycznej, biura podróży, oferta kulturalna regionu, wydarzenia artystyczne. Informujemy o miejscach, które warto odwiedzić, o historii Kozienic i okolic, a także o lokalnych twórcach. Posiadamy publikacje, książki, mapy - zarówno do zapoznania się na miejscu, jak i do zakupu.

Zapraszamy firmy, instytucje, organizacje
oraz osoby związane z turystyką do współpracy.   Liczba odwiedzin: 9603676
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.