obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność /    

Informacja Turystyczna
Przygotuj do druku    
PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka

ul. Warszawska 29, 26-900 Kozienice
tel. 48 611 07 50
e-mail: pit@dkkozienice.plPunkt Informacji Turystycznej funkcjonuje w Kozienickim Domu Kultury od 7 sierpnia 2007 r. Obecnie mieści się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Czynny jest codziennie w godz. 09.00-21.00 (także w soboty, niedziele i niektóre dni świąteczne).

Turyści oraz mieszkańcy mogą tu uzyskać informacje (także w języku angielskim i włoskim) na temat infrastruktury turystycznej, bazy noclegowej i gastronomicznej oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych regionu. Informujemy o miejscach, które warto odwiedzić, o historii Kozienic i okolic, a także o lokalnych twórcach. Posiadamy publikacje, książki, mapy.

Punkt Informacji Turystycznej od 2017 r. posiada certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej w kategorii *** (w czterostopniowej skali).

Zapraszamy firmy, instytucje, organizacje
oraz osoby związane z turystyką do współpracy.


UWAGA! W związku z pandemią koronawirusa w Polsce, nowy proces certyfikacyjny informacji turystycznej został zawieszony.
Do czasu jego przywrócenia obowiązującym certyfikatem jest ostatni certyfikat
przyznany na okres od 17.09.2018 r. do 17.09.2020 r.
   Liczba odwiedzin: 18532385
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.