obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

Kronika Kozienicka

Kawiarnia

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Miss Polski

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

Facebook-bok

Instagram

YouTube-bok

BIP-bok

RODO2020.10.30 - XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej (termin składania prac upływa z dniem 26 czerwca 2020 r.)

Równocześnie informujemy, iż wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Kozienickiego Domu Kultury 30 października 2020 r. Nagrody finansowe zostaną przesłane na konta bankowe laureatów.

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka z przyjemnością informuje, iż otrzymał dofinansowanie z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAIKS z przeznaczeniem na XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej. Już po raz czwarty konkurs, w którym biorą udział członkowie środowisk literackich z terenu całej Polski, ale i młodzież, która ma możliwość konfrontacji z twórczością doświadczonych literatów, otrzymał wsparcie - za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Regulamin XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej
   Liczba odwiedzin: 17380634
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.