obraz nagłówka
     Strona główna           Działalność           Kalendarz Imprez           KUP BILET           Galeria           Kontakt / O nas           Partnerzy           Deklaracja dostępności     
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO2020.10.30 - XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej (termin składania prac upływa z dniem 26 czerwca 2020 r.)

Równocześnie informujemy, iż wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Kozienickiego Domu Kultury 30 października 2020 r. Nagrody finansowe zostaną przesłane na konta bankowe laureatów.

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka z przyjemnością informuje, iż otrzymał dofinansowanie z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAIKS z przeznaczeniem na XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej. Już po raz czwarty konkurs, w którym biorą udział członkowie środowisk literackich z terenu całej Polski, ale i młodzież, która ma możliwość konfrontacji z twórczością doświadczonych literatów, otrzymał wsparcie - za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Protokół z rozstrzygnięcia XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej
Regulamin XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej
   Liczba odwiedzin: 22109755
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.