Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
Kadra KDK

Pracownicy zarządzający:

  • Elwira Kozłowska - Dyrektorka 
  • Dominika Bartmańska - Główna księgowa

Samodzielne stanowiska pracy:

  • Ewa Jurkowska-Fila - Asystentka dyrektorki

Dział finansowy:

  • Joanna Makuch - Główna specjalistka ds. kadr i płac
  • Kamila Kajdan - Młodsza księgowa

Dział programowy:

  • Aleksandra Sitnik - Główna specjalistka ds. programowych

Zespół ds. zajęć stałych i organizacji imprez:

  • Mariusz Basaj - Referent ds. promocji
  • Agnieszka Bieńkowska - Instruktorka ds. plastyki
  • Patrycja Dąbrowska - Referentka ds. programowych i organizacji imprez
  • Halina Koryńska - Specjalistka ds. programowych i organizacji imprez
  • Agnieszka Krynicka - Referentka ds. informacji
  • Ewa Pytka - Referentka ds. informacji
  • Marlena Zielińska - Referentka ds. informacji

Zespół ds. kina:

  • Agnieszka Jasek - Instruktorka ds. obsługi i organizacji kina
  • Agnieszka Caba - Kasjerka, informatyczka
  • Joanna Drapała - Kasjerka
  • Małgorzata Misiek - Kasjerka
  • Wioletta Markwat - Kasjerka
  • Sebastian Bielak - Kinooperator
  • Marcin Murawski - Kinooperator

Zespół ds. organizacji Uniwersytetu Trzeciego Wieku:

  • Katarzyna Kościug - Koordynatorka ds. UTW
  • Anna Tomczyk-Anioł - Koordynatorka ds. UTW

Dział administracyjno - techniczny:

  • Kamil Delega - Główny specjalista ds. administracyjno-technicznych

Zespół ds. administracyjnych:

  • Aneta Spyra - Referentka ds. administracyjnych
  • Janusz Andaś - Pracownik terenów zielonych
  • Zbigniew Balcerzak - Pracownik gospodarczy
  • Jarosław Modelewski - Pracownik gospodarczy
  • Krzysztof Skwira - Pracownik gospodarczy

Zespół ds. technicznych:

  • Piotr Baluk - Pracownik techniczny
  • Mariusz Cichoński - Pracownik techniczny
  • Łukasz Janus - Pracownik techniczny
  • Mariusz Kowalik - Pracownik techniczny
  • Marcin Kurek - Pracownik techniczny
  • Arkadiusz Łuczyński - Pracownik techniczny
  • Bronisław Milewski - Pracownik techniczny