Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE

Szanowni Państwo!

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uprzejmie przypomina, iż kwalifikacje wstępne do XX Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającego się w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędą się w dniu 28 maja 2023 r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Początek przesłuchań konkursowych o godz. 12.00. Próby przewidziane są w godz. 9.00-11.45 (próby są obowiązkowe we wszystkich etapach konkursu). Niestawienie się na kwalifikacje równa się wykluczeniu solisty, duetu lub zespołu z udziału w konkursie. W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 48 611 07 50.

Organizator

 

Kozienice, 2023.04.13

Lista osób zaklasyfikowanych do kwalifikacji wstępnych
XX Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka

 

godz. 9.00-11.45 – PRÓBY
UWAGA: Próby są obowiązkowe we wszystkich etapach konkursu.

godz. 12.00 – KWALIFIKACJE WSTĘPNE

UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór wybrany z listy nr 1 (wymieniony jako pierwszy w kolejności). Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę.

 

     1. CEZARY BARTKOWIAK – Warszawa

    • Świt
    • Wehikuł czasu

2. ALEKSANDRA BARYŁKA – Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Radomiu

    • Meluzyna
    • Bo jesteś Ty

3. RAFAŁ BŁACH – Lublin

    • Niech pomyślą, że to ja
    • Nie mamy nic

4. OLGA BODUŁA – Pionki

    • Bądź mym natchnieniem
    • Tak bym chciała kochać już

5. MICHAŁ BOJCZUK – Skarżysko-Kamienna

    • Przed śniadaniem
    • Wielka dama tańczy sama

6. JULIA BRONK – Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie

    • Kiedyś byłam różą
    • Żegnaj kotku

7. KATARZYNA CHAŁDAŚ – Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka

    • Szklanka wody
    • Obudźcie mnie

8. OLIWIER DĘBIŃSKI – Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka

    • Wymyśliłem Ciebie
    • Prześliczna wiolonczelistka

9. ZUZANNA GAJOR – Niedrzwica Duża

    • Nieznajomy
    • Do kiedy jestem

10. JULIA IMIELSKA – Karłowice Wielkie

    • Granda
    • Damą być

11. NATALIA KAWSZYN – Płock

    • Rudy rydz
    • Głupcy

12. KAMIL KILIAŃSKI – Lublin

    • Miłość Miłość
    • Tak, tak… to ja

13. ALEKSANDRA KILJANEK – Szydłowiec

    • Moknie w deszczu diabeł
    • Kochać znaczy żyć

14. NATALIA KOSMOWSKA – Opatkowice gm. Puławy

    • Dziesięć przykazań
    • Płynie w nas gorąca krew

15. ALEKSANDER KUBICA – Będzin

    • Lubię wracać tam gdzie byłem
    • Zacznij od Bacha

16. WERONIKA KUBIŚ – Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”

    • Aleja gwiazd
    • Zakochani są wśród nas

17. STANISŁAW KUKULSKI – Warszawa

    • Jestem kimś
    • Nice

18. OLGA KUŚNIERUK – Kraków

    • Sutra
    • Stan pogody

19. WIOLETTA KWAPISZ – Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy

    • Supermenka
    • Cyrk nocą

20. ALEKSANDRA MAC – Rzeszów

    • Nic nie może wiecznie trwać
    • Jeszcze się tam żagiel bieli

21. WIKTORIA MAC – Rzeszów

    • Józek, nie daruję Ci tej nocy
    • Dom

22. DOMINIKA MALEC – Rzeszów

    • Mamona
    • Płonąca stodoła

23. LILIT MINASYAN – Szczecinek

    • Początek
    • Myśmy byli sobie pisani

24. WIKTORIA PIORUN – Garwolin

    • Po co ci to, chłopcze
    • Eli lama sabachtani

25. OLIWIA PUSZKA – Domaniów, gm. Przytyk

    • Dalej
    • Ja wysiadam

26. JULIA RAŃDA – Warszawa

    • Meshuge
    • Niebo to my

27. JAKUB ROGALA – Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”

    • Moje serce to jest muzyk
    • Wakacje z blondynką

28. FILIP RYCHCIK – Zakroczym

    • Życia mała garść
    • Aura

29. WERONIKA SIEROCKA – Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”

    • Być kobietą
    • Odkryjemy miłość nieznaną

30. ARKADIUSZ SOLARZ – Radom

    • Takich jak my nie znał świat
    • Jednego serca

31. NATALIA STAROŃ – Libertów

    • Kto nie kochał
    • Wieczór nad rzeką zdarzeń

32. IDA SZEBLA – Stary Wielisław

    • Nie zatrzymuj się
    • Apetyt na życie

33. MAŁGORZATA SZTANDERA – Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie

    • Śpiewam i gram
    • Ale jestem

34. GABRIELA SZYSZKA – Rabka Zdrój

    • Kiedy mnie już nie będzie
    • Ja dla pana czasu nie mam

35. TERCET N.O.K. – Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka

    • Szklana pogoda
    • Idealnie

36. TERCET: ZOFIA SOCHA, WERONIKA KUREK, OLIWIA LIPKA – Radom

    • Ludzkie gadanie
    • Wielka woda

37. GABRIELA TOMAKA – Trzebownisko

    • Z tobą nie umiem wygrać
    • Na kulawej naszej barce

38. ANNA WASIŃSKA – Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka

    • Miłość w Portofino
    • Co mi Panie dasz

39. ALEKSANDRA WEDMAN – Nowe Grobice, gm. Chynów

    • Akcja spekulacja
    • Czy mnie jeszcze pamiętasz

40. ALEKSANDRA WIT – Kozienice

    • Tyle słońca w całym mieście
    • Szczęśliwego Nowego Jorku

41. MARIKA WITKOWSKA-KURTEK – Kozienice

    • Chłopak z drewna
    • Anioł wie

42. ANNA WOJTUNIK – Kozienice

    • Na językach
    • Cóż wiemy o miłości

43. KINGA WOŁOSZYN – Józefin

    • Boskie Buenos
    • Jaka róża taki cierń

44. KONRAD WROCŁAWIAK – Kraków

    • Opowiadaj mi tak
    • Nie dokazuj