Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

















2016.06.11 - III Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”
Przygotuj do druku    

W dniu 11 czerwca 2016 roku w Kozienicach odbył się III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA BREAK DANCE „KOZIENICE CITY BREAKERS”. W tym samym dniu odbył się także IX Ogólnopolski Zlot BMW serii 3 pod hasłem „BMW 3er FEST Kozienice 2016”. Całodzienne wydarzenia zakończyła część koncertowa z udziałem cenionych artystów sceny hip-hop i reggae. Na finał dnia wystąpił zespół Pokahontaz.


11 czerwca 2016 roku w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim miały miejsce bitwy turniejowe w kategoriach: Kids Battle 2vs2 (tancerze do 11 lat), Kids Battle 2vs2 (tancerze 12-15 lat), bitwy ekip 3vs3 i Power Moves Contest.

W turnieju wzięło udział 7 ekip 2vs2 (tancerze do 11 lat), 13 ekip 2vs2 (tancerze 12-15 lat), 16 ekip 3vs3 i 2 uczestników w Power Moves Contest.

Jury w składzie:
  • Bboy BEETLE - Zames Crew
  • Bboy HEFO (Ready To Battle, Octagon)
  • Bboy WEZYR (Nasa)
oceniając: poczucie rytmu, technikę oraz trudność wykonywanych ruchów, figur, itp., wykorzystanie elementów akrobatycznych, ogólny wyraz artystyczny, oryginalność, nagrody przyznało następująco:


KIDS BATTLE 2VS2 (tancerze do 11 lat)

I miejsce - Kids Team Young (Katowice) (Dawid Palus, Kuba Mol)
II miejsce - Junior Drops (Radomsko) (Hubert Lubczyński, Piotr Kaczmarczyk)
III miejsce - Kids Team 2 (Katowice) ( Tymoteusz Zagórski, Andrzej Korkus)
IV miejsce - Crazy Monkeys (Zabrze) (Kordian Kmietjan, Kajetan Owczarek)

KIDS BATTLE 2VS2 (tancerze od 12 do 15 lat)

I miejsce - Kids Team 3 (Katowice) (Filip Danék, Kamil Wojarski)
II miejsce - Lumbago Team (Radom) (Wojtek Bankiewicz, Kamil Głogowski)
III miejsce - Break The House 4 (Lipsko) (Dawid Pluta, Marcel Łepecki)
IV miejsce - Monster Munch (Kutno) (Klaudiusz Kowalski, Mateusz Józefkowicz)

POWER MOVES CONTEST

I miejsce - Kamil Marczyk (Bboy Mliko) (Radomsko)
II miejsce - Krzysztof Michalski (Bboy Cysiu) (Mielec)

BITWY EKIP 3VS3

I miejsce - Ważka Skillz (Rybnik/Łódź) (Marcin Kost, Tomasz Bogusiak, Martin Rosik)
II miejsce - Boogie Hustlaz (Będzin/Sosnowiec) (Dawid Kaszyński, Daniel Szarek, Jewgen Łachodniuk)
III miejsce - Dropsy Squad (Radomsko) (Łukasz Marczyk, Kamil Marczyk, Jakub Kopiec)
IV miejsce - Eudezet Dziks (Rybnik/Łódź) (Piotr Krzyżanowski, Mateusz Gil, Anna Kmiecik)
PROGRAM TURNIEJU
REGULAMIN TURNIEJU




   Liczba odwiedzin: 10560860
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.