Deklaracja dostępności
2024.12.06 - Koncert zespołu Ambitus pt. „Tribute to Sting” (przeniesiony z 13 stycznia)

W dniu 6 grudnia 2024 r. (piątek) o godz. 20.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) odbędzie się koncert zespołu Ambitus pt. „Tribute to Sting”.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia od dnia 22 grudnia 2023 r. (piątek) w następujących miejscach:
>>> kasy KDK - Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach (ul. Warszawska 29)
>>> www.dkkozienice.pl zakładka „KUP BILET
UWAGA: Koncert pierwotnie planowany był na 13 stycznia 2024 r. (sobota) o godz. 18.00. Zgodnie z decyzją organizatora został przełożony na 6 grudnia 2024 r. (piątek) na godz. 20.00. Bilety zachowują ważność lub podlegają zwrotowi w miejscu zakupu, do dnia 13 stycznia 2024 r. Przepraszamy za zmianę.   

ORGANIZATOR: Ambitus Music i Stowarzyszenie „Trochę Popkultury”.

Współorganizatorzy: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Szkoła Muzyczna I stopnia w Kozienicach.

 Serdecznie zapraszamy !!!


„Tribute to Sting”

Zbalansowany miks najwyższych lotów popu, jazzu, rocka oraz niezwykłej liryki. Jeden z najbardziej świadomych i wszechstronnych artystów na światowej scenie, będący jednocześnie doskonałym wokalistą, multiinstrumentalistą i kompozytorem. Ikona popkultury. Po prostu Sting.

Jego utwory nie należą do łatwych technicznie, obfitują też w liczne niuanse i smaczki. To bardzo wysublimowane kompozycje, muzyka absolutnie wyrafinowana, przeznaczona dla koneserów dobrego smaku, wymagająca też niezwykłej wrażliwości i umiejętności od muzyków.

Na spotkanie z twórczością Stinga zaproszą muzycy zespołu Ambitus. Na program koncertu złożą się najbardziej znane utwory Stinga, również te z czasów The Police, m.in.: „Desert rose”, „Fragile”, „Englishman in New York”, „Shape of my heart”, „Fields of gold”, „Every breath you take”, „Roxanne” i inne. Będzie też kilka rarytasów – niespodzianek.

Zespół Ambitus wystąpi w składzie:

  • Janusz Maleńczuk – wokal,
  • Robert „Bercik” Protasiewcz – perkusja,
  • Marek Matwiejczyk – kontrabas, gitary basowe,
  • Krzysztof Chromiński – instrumenty klawiszowe,
  • Andrzej „Smukły” Maleńczuk – gitary, wokal.