Strona główna             Działalno¶ć             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

















Protokół z przebiegu XXIII Konkursu MUSIC-DANCE - kategorie muzyczne i kabaretowe
Przygotuj do druku    

Protokół
z przebiegu XXIII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance” - kategorie muzyczne i kabaretowe,
który odbył się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, w dniu 20 maja 2016 roku.


Komisja w składzie:
  • Katarzyna Bochyńska-Wojdył – wokalistka, solistka, nauczyciel ¶piewu - Radom
  • Alicja Gryz-Wasil – wokalistka - Pionki
po obejrzeniu 55 prezencji konkursowych, w których udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek kultury i placówek o¶wiatowych z powiatów: kozienickiego, lipskiego, radomskiego i zwoleńskiego postanowiła przyznać następuj±ce nagrody i wyróżnienia:

    W kategorii: ¶piewanie piosenek solo – kl. 0-III

      I miejsce (ex aequo)
      • Barbara Balcerzak – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Kozienicach – opiekun artystyczny: Norbert Balcerzak
      • Amelia Żurowska – Miejski O¶rodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu – opiekun artystyczny: Iwona Skwarek

      II miejsce
      • Wiktoria Włoszczak – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski

      III miejsce
      • Julia Michalska – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski

      Wyróżnienie
      • Sara Szulen – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu – opiekun artystyczny: Ewa Rz±sa
      • Maja Lament – MDK Radom – opiekun artystyczny: Agnieszka D±browska


    W kategorii: ¶piewanie piosenek solo – kl. IV-VI

      I miejsce
      • Emila Olszewska – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Ewa Izdebska

      II miejsce (ex aequo)
      • Bartłomiej Nowak – Młodzieżowy Dom Kultury im. Hanki Stadnickiej w Radomiu – opiekun artystyczny: Agnieszka D±browska
      • Maria Bladziak – KuĽnia Artystyczna „Amfiteatr” w Radomiu – opiekun artystyczny: Iwona Skwarek

      III miejsce
      • Anna Umięcka – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu – opiekun artystyczny: Agnieszka D±browska

      Wyróżnienie
      • Zuzanna Kowalczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Gniewoszowie – opiekun artystyczny: Bożena Sykut


    W kategorii: ¶piewanie piosenek w duetach lub zespołach wokalnych – kl. IV-VI

      I miejsce
      • Zespół N N A (Natalia Wilczek / Nina Tywonek / Anna Wasińska) – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Ewa Izdebska

      II miejsce
      • nie przyznano

      III miejsce
      • Bernadetta Boryczka i Zuzanna Kudła – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi – opiekun artystyczny: Beata Kacperek


    W kategorii: prezentacja utworów instrumentalnych – kl. IV- VI

      I miejsce
      • nie przyznano

      II miejsce
      • nie przyznano

      III miejsce
      • nie przyznano

      Wyróżnienie
      • Oskar Rakoczy i Patryk Rakoczy – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Ewa Izdebska


    W kategorii: ¶piewanie piosenek solo – gimnazja

      I miejsce
      • Maja Kowalczyk – Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie – opiekun artystyczny: Bożena Sykut

      II miejsce
      • Julia Marek – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski

      III miejsce (ex aequo)
      • Patrycja Wołos – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach – opiekun artystyczny: Beata Tadla Rodakowska
      • Emila Ciucias – Zajezierze – opiekun artystyczny: Sławomir Ciucias

      Wyróżnienie
      • Julia Zawodnik – Studium Wokalno Instrumentalne „Cantabile” – opiekun artystyczny: Mirosław Osiadacz
      • Aleksandra Ziemska – Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie – opiekun artystyczny: Bożena Sykut


    W kategorii: ¶piewanie piosenek w duetach lub zespołach wokalnych – gimnazja

      I miejsce
      • Zespół „Fuego” – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski

      II miejsce
      • Milena Mańturzyk i Zuzanna Rębi¶ – Zespół Szkół Ogólnokształc±cych w Brzózie - Publiczne Gimnazjum – opiekun artystyczny: Konrad Kacprzyk

      III miejsce
      • nie przyznano


    W kategorii: ¶piewanie piosenek solo – szkoły ¶rednie

      I miejsce
      • Martyna Paj±czkowska – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Piotr Markowski

      II miejsce
      • Dominika Pońska – I Liceum Ogólnokształc±ce w Kozienicach – opiekun artystyczny: Bożena Stępień

      III miejsce
      • Aleksandra Warchoł – Liceum Ogólnokształc±ce w Pionkach

      Wyróżnienie
      • Bartłomiej Matracki – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Piotr Markowski

Koncert Galowy odbędzie się dnia 5 czerwca 2016r. o godz. 19.00, podczas Dni Puszczy Kozienickiej, w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim, ul. Bohaterów Studzianek 30.

W Koncercie Galowym występuj± soli¶ci i zespoły, którzy zajęli I miejsca. Pozostałych laureatów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień.

Podpisy Komisji


   Liczba odwiedzin: 13540097
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.