Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
   Działalność / Smykofonia / ARCHIWUM /    

2019.03.10 - Smykofonia - koncert dla maluszków ROZŚPIEWANE PODWÓRKO
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: SMYKOFONIA - KONCERT DLA MALUSZKÓW.

Koncert pt. ROZŚPIEWANE PODWÓRKO odbędzie się w dniu 10 marca 2019 r. (niedziela) o godz. 13.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Wstęp wolny!
UWAGA: Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania od godz. 13.00 dnia 2 marca 2019 r. w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem koncertów smykofonii dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8461


ROZŚPIEWANE PODWÓRKO

Na dworze mokro, może jeszcze trochę zimno i szaro, ale słońce już coraz częściej wygląda zza chmury i zaprasza nas do wyjścia z domu. I dobrze, bo na smykofonicznym podwórku odnajdziemy dużo muzyki, a co za tym idzie i radości! W programie koncertu zabawy, tańce i piosenki, które kiedyś towarzyszyły dzieciom, bawiącym się przy domu, a także muzyczne opowieści, które rzeczy zwyczajne zamieniają w dziwy. Oprócz tego tradycyjne instrumenty i proste pomysły, jak się bawić przy granej na nich muzyce.

Wykonawcy:
Agata Harz – śpiew, bęben obręczowy
Katarzyna Szurman – śpiew, harmonia, skrzypce
Jura Pastuszenko – śpiew, buzuki, gitara
Malina Sarnowska – prowadzenie
   Liczba odwiedzin: 14451172
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.