Działy Wydarzenia kulturalne Konkursy ARCHIWUM 2008.05.20-21 - XV Konkurs Muzyczno - Taneczny MUSIC-DANCE
Protokół XV Konkursu Muzyczno - Tanecznego MUSIC-DANCE
Do eliminacji konkursowych przystąpiło 86 podmiotów wykonawczych ze szkół powiatu kozienickiego w różnych kategoriach konkursowych.
Kategorie kabaret i prezentacje wokalne oceniało jury w składzie:
- Jarosław Rabenda – aktor Teatru Powszechnego w Radomiu
- Jerzy Skwarek – muzyk – Miejski Ośrodek Kultury. Amfiteatr w Radomiu.
- skecz kabaretowy
- wyróżnienie - kabaret „Babiniec” - skecz ”Śmierć u lekarza” - PG w Głowaczowie - Elżbieta Lech zespoły wokalne kl. 0-III
- wyróżnienie - zespół „Trio” - „W wesołym miasteczku” - Świetlica Gminna Garbatka-Letnisko - Leokadia Grudzińska śpiewanie piosenek solo kl. 0-III
- I miejsce - Dagmara Buczak z zespołem (Magda Szewczyk, Karolina Kęska, Patrycja Gołda) - „Ada, to nie wypada” - Świetlica Gminna Garbatka-Letnisko - Leokadia Grudzińska
- wyróżnienie - Julia Ochnio - „Cała doskonała” - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu - Barbara Ostrowska
- wyróżnienie - Karolina Kęska - „Gwiazda filmowa” - Świetlica Gminna W Garbatce Letnisko - Leokadia Grudzińska zespoły wokalne kl.IV-VI
- I miejsce - Zespół wokalny z PSP nr3 w Kozienicach - „Bieszczady” - PSP nr3 Kozienice - Bożena Markowska
- wyróżnienie - Zespół wokalny z PSP w Nowej Wsi - „Gdzieś tam” - PSP Nowa Wieś - Jolanta Łuczywo i Irena Pawluczuk śpiewanie piosenek solo kl. IV-VI
- I miejsce - Katarzyna Luśtyk - „Telepora” - KCKRiS - Barbara Mrozek-Olechno
- wyróżnienie - Magdalena Orzechowska - „Leć na supernową” - PSP Garbatka Letnisko - Agata Styczyńska
- wyróżnienie - Daria Luśtyk - „Śpiewam i tańczę” - KCKRiS - Barbara Mrozek-Olechno
- wyróżnienie - Ewa Wnuk - „Piosenka na zły czas” - PSP nr3 w Kozienicach - Bożena Markowska
- wyróżnienie - Patrycja Bąk - „Urodzinowy prezent” - PSP Nowa Wieś - Jolanta Łuczywo i Irena Pawluczuk
- wyróżnienie - Karolina Lewandowska - „Żyj do przodu” - PSP nr3 Kozienice - Bożena Markowska
- wyróżnienie - Justyna Pachocka z chórkiem (Agata Lutek, Karina Szulc, Martyna Kęska) - „Sam na sam” ZSP w Słowikach - Małgorzata Pachucy i Halina Pedrycz prezentacja utworów instrumentalnych
- wyróżnienie - Piotr Smolira - PG nr1 Kozienice - Magdalena Cichowlas śpiewanie piosenek solo – gimnazja
- wyróżnienie - Anna Krakowiak - „Ostatni” - PG nr1 Kozienice - Magdalena Cichowlas
- wyróżnienie - Luiza Luśtyk - „Z sufitu” - KCKRiS - Barbara Mrozek-Olechno
- wyróżnienie - Kamil Pachocki - „Aicha” - PG nr1 Kozienice - Magdalena Cichowlas
- wyróżnienie - Ilona Łubińska - „Kiedy będziesz zakochany” - KCKRiS - Barbara Mrozek-Olechno
- wyróżnienie - Natalia Siczek - „Lek na sen” - PG nr1 Kozienice - Magdalena Cichowlas śpiewanie piosenek solo – szkoły średnie
- I miejsce - Milena Łukasiewicz - „Arms of an Angel” - KCKRiS - Barbara Mrozek-Olechno
- I miejsce - Aleksandra Radecka - „Dream a little dream of me” - KCKRiS - Barbara Mrozek-Olechno
- wyróżnienie - Małgorzata Adamczyk - „Only hope” - ZS nr1 Kozienice
- Helena Szamańska – choreograf – KCKRiS
- Tomasz Giermuda – Szkoła Tańca Rock-Step Radom
- Formacje kl. 0-III
- I miejsce - „Vipki” - PSP Brzóza - Monika Tomasik
- wyróżnienie - „Wesołki” - PSP Głowaczów - Mariola Szczypiór Taniec solo kl. IV-VI
- I miejsce - Agata Pachucy - PSP nr1 Kozienice
- wyróżnienie - Aleksandra Wosztyl - ZPO - SzP w Sieciechowie - Hanna Borowiec i Wioletta Dziosa-Wojtasik Formacje kl. IV-VI
- I miejsce - „Puszcza Kozienicka” - KCKRiS - Halina Koryńska
- wyróżnienie - „Impuls” - ZSP w Zajezierzu - Agnieszka Popis
- wyróżnienie - „Crazy Girls” - ZSP w Zajezierzu - Agnieszka Popis Taniec solo – gimnazja
- I miejsce - Karolina Wach - PG nr1 Kozienice
- wyróżnienie - Magdalena Strzelczyk - PG w Brzózie - Monika Tomasik Taniec duety – gimnazja
- I miejsce - Aleksandra Lewandowska i Angelika Kopeć - KCKRiS - Helena Szamańska
- wyróżnienie - Martyna Dębowska i Patrycja Bachanek - Agnieszka Lichańska Formacje – gimnazja
- I miejsce - „Club Dance” - PSP Brzeźnica - Agnieszka Lichańska
- wyróżnienie - „Freestylers” - KCKRiS - Helena Szamańska
- wyróżnienie - „One Solution” - PG Brzóza - Monika Tomasik Taniec solo – szkoły średnie
- I miejsce - Małgorzata Sobczyk - KCKRiS - Helena Szamańska Taniec towarzyski – szkoły średnie
- wyróżnienie - Piotr Koniarczyk i Ewelina Lipińska - Szkoła Tańca „Styl” Kozienice Taniec duety – szkoły średnie
- I miejsce - Dominika Zdrzalik i Maja Jaworowska Formacje – szkoły średnie
- wyróżnienie - „Bounce II” - Kryta Pływalnia „Delfin” Kozienice - Oliwia Lucedarska