Działy Wydarzenia kulturalne Konkursy ARCHIWUM 2015.05.12-13 - XXII Konkurs Muzyczno - Taneczny MUSIC-DANCE
Protokół z przebiegu XXII Konkursu MUSIC-DANCE - kategorie muzyczne i kabaretowe
- Jerzy Skwarek – muzyk, dyrektor artystyczny amfiteatru radomskiego,
- Ks. Dariusz Sałek – muzyk, absolwent akademii muzycznej w Katowicach na wydziale aranżacji i kompozycji
- W kategorii: śpiewanie piosenek solo kl. 0-III
- Julia Michalska – Lipskie Centrum Kultury, op. Piotr Markowski
- Kryspin Jaros – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, op. Agnieszka Dąbrowska
- Julia Duliasz – Kozienicki Dom Kultury, op. Piotr Markowski
- Bartłomiej Nowakowi – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Radomiu, op. Irena Krawczyk
- Patrycja Kwapisz – Sieciechów, op. Beata Kwapisz
-
Wyróżnienie
-
I miejsce
-
I miejsce
- Zuzanna Kosonowska – Lipskie Centrum Kultury, op. Piotr Markowski
- Marta Kusal – Kozienicki Dom Kultury, op. Piotr Markowski
- Kacper Piszczek – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, op. Agnieszka Dąbrowska
- Zuzanna Gallopenia – Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie, op. Irena Majewska
- Julita Zawodnik – Publiczne Gimnazjum w Grabowie nad Pilicą, op. Mirosław Osiadacz
- Karina Duszyńska – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, op. Agnieszka Dąbrowska
- Justyna Letkiewicz – Kozienicki Dom Kultury, op. Piotr Markowski
- Wiktoria Kamocka – Publicznie Gimnazjum nr 13 w Radomiu, op. Izabela Kamocka
- Krzysztof Grygiel – zgłoszenie indywidualne, op. Lucyna Grygiel
- Aleksandra Chojnacka – Publiczne Gimnazjum w Mniszewie, op. Iwona Strachota
-
Wyróżnienie
- Zespół z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brzózie w składzie: Milena Mańturzyk, Milena Strzelczyk, Aleksandra Konofał, Zuzanna Rębiś, op. Konrad Kacprzyk
-
I miejsce
- Martyna Pajączkowska – Kozienicki Dom Kultury, op. Piotr Markowski
- Eliza Moerke – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, op. Agnieszka Dąbrowska
- Natalia Grygiel – Kozienicki Dom Kultury, op. Piotr Markowski
- Kinga Miklińska – zgłoszenie indywidualne
- Klaudia Jachowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, op. Ewa Jachowska
- Łukasz Konder – Kozienicki Dom Kultury, op. Piotr Markowski
-
Wyróżnienie
- Patrycja Szewc – Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Tyrzyńskiej, op. Ewa Pawlik