Działy Wydarzenia kulturalne Konkursy ARCHIWUM 2017.05.17-18 - XXIV Konkurs Muzyczno - Taneczny MUSIC-DANCE
Protokół z przebiegu XXIV Konkursu MUSIC-DANCE - kategorie muzyczne i kabaretowe
- Alicja Gryz-Wasil – muzyk z zamiłowania. Przez ponad 6 lat była wokalistką zespołu „Alicetea”, z którym nagrała płytę. Indywidualnie doceniona jako osobowość Ostróda Reggae Festiwal w 2008 r. Występowała również w musicalach;
- Marcin Jóźwik – absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, autor projektu „Largo – podróżująca filharmonia”, kompozytor, pianista, trębacz i gitarzysta,
- w kategorii I: prezentacje instrumentalne – kl. 0-III
- nie przyznano
- nie przyznano
- nie przyznano
- Sara Szulen, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu, opiekun Barbara Kurek
- nie przyznano
- nie przyznano
- nie przyznano
- Patryk Rakoczy, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Ewa Izdebska
- Barbara Balcerzak, Publiczne Przedszkole Nr 1 w Kozienicach, opiekun Justyna Balcerzak
- Aleksandra Ostrowska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie, opiekun Patrycja Kawęcka-Czerska
- Sara Szulen, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu, opiekun Ewa Rząsa
- nie przyznano
- Aleksandra Dębowska, ZSP Publiczna Szkoła Podstawowa w Gniewoszowie, opiekun Bożena Sykut
- Klaudia Pułkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozienicach, opiekun Ewa Izdebska
- Marika Witkowska-Kurtek, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Ewa Izdebska
- Anna Wasińska, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Ewa Izdebska
- Amelia Żurowska, Kuźnia Artystyczna MOK Amfiteatr w Radomiu, opiekun Iwona Skwarek
- Wiktoria Włoszczak, Lipskie Centrum Kultury, opiekun Piotr Markowski
- Daria Ambroziak, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Ewa Izdebska
- Mercedes Szulen, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu, opiekun Ewa Rząsa
- Duet Natalia Wilczek i Anna Wasińska, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Ewa Izdebska
- Zespół wokalny z Lipskiego Centrum Kultury, Lipskie Centrum Kultury, opiekun Piotr Markowski
- Zespół „Be Happy”, ZSO w Brzózie Publiczna Szkoła Podstawowa, opiekun Konrad Kacprzyk
- Mały Zespół Wokalny MGOK Skaryszew, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie, opiekun Piotr Markowski
- Patrycja Zawisza, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie, opiekun Piotr Markowski
- Karolina Janeczek, ZSO w Brzózie Publiczne Gimnazjum, opiekun Konrad Kacprzyk
- Katarzyna Głogowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, opiekun Agnieszka Dąbrowska
- Jolanta Szymczyk, Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, opiekun Agnieszka Dąbrowska
- Paulina Chmielewska, Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie, opiekun Bożena Sykut
- Julia Marek, Lipskie Centrum Kultury, opiekun Piotr Markowski
- Kryspin Jaros, Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, opiekun Agnieszka Dąbrowska
- Nina Tywonek, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Ewa Izdebska
- Zespół wokalny FUEGO, Lipskie Centrum Kultury, opiekun Piotr Markowski
- Duży Zespół Wokalny MGOK Skaryszew, Miejsko–Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie, opiekun Piotr Markowski
- Zespół wokalny z Domu Kultury w Zwoleniu, Dom Kultury w Zwoleniu, opiekun Piotr Markowski
- Zespół wokalny z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Kozienicach, opiekun Iwona Chołuj
- Patrycja Wołos, I Liceum Ogólnokształcące w Kozienicach, opiekun Agnieszka Wołos
- Dominika Pońska, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Piotr Markowski
- Karina Duszyńska, Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu, opiekun Agnieszka Dąbrowska
- Marta Kusal, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, opiekun Piotr Markowski
- nie przyznano
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce