Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2016.04.29 - piątek
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 16.00 „Kung Fu Panda 3” (2D, dubbing) godz. 18.00 „Letnie przesilenie” (2D, napisy) godz. 20.00 „Letnie przesilenie” (2D, napisy)

„Kung Fu Panda 3” w naszym kinie od 29 kwietnia 2016r.
ORYGINALNY TYTUŁ:
GATUNEK:Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy
PRODUKCJA:Chiny, USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 35 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Jennifer Yuh, Alessandro Carloni
OBSADA:Marcin Hycnar, Miłogost Reczek, Andrzej Blumenfeld, Brygida Turowska, Krzysztof Banaszyk, Izabella Bukowska, Jarosław Boberek
OPIS:Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego - wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!
DYSTRYBUTOR:Imperial - Cinepix
PREMIERA:1 kwietnia 2016 (Polska)
ZWIASTUN:

„Letnie przesilenie” w naszym kinie od 29 kwietnia 2016r.
ORYGINALNY TYTUŁ:
GATUNEK:Wojenny, Dramat
PRODUKCJA:Polska, Niemcy
DŁUGOŚĆ:1 godz. 36 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Michał Rogalski
OBSADA:Filip Piotrowicz, Urszula Bogucka, Maria Semotiuk
OPIS:Romek i Guido mają po siedemnaście lat i przed sobą całe życie. Ich marzenia nie różnią się od marzeń innych nastolatków - chcą słuchać muzyki, tańczyć swinga, umawiać się z dziewczynami. Gdyby nie okoliczności, mogliby być najlepszymi kumplami. Niestety spotykają się w 1943 roku. Guido służy w oddziale niemieckiej żandarmerii, stacjonującym na polskiej prowincji. W wolnych chwilach słucha zakazanych anglojęzycznych rozgłośni radiowych, nadających jazz. Romek pomaga samotnej matce, pracując jako pomocnik maszynisty Leona, który transportuje puste wagony kolejowe z rampy dezynfekcyjnej, znajdującego się w pobliżu obozu koncentracyjnego. Pewnego dnia Romek kradnie porzuconą na torach walizkę. W domu okazuje się, że są w niej płyty jazzowe i patefon. Romek chce zaimponować swojej koleżance i puszcza jej muzykę. Słyszy to przechodzący nieopodal Guido. Niemiecki żandarm przekrada się przez płot i wchodzi przez okno do mieszkania przerażonego Romka. Obaj nie przeczuwają jeszcze, że zmuszeni będą podjąć decyzje, które zupełnie odmienią ich życie.
DYSTRYBUTOR:Kino Świat
PREMIERA:22 kwietnia 2016 (Polska)
ZWIASTUN: