Deklaracja dostępności
2017.08.23 - środa
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 11.00 „Sonia” (2D, dubbing), w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK” godz. 13.30 „Gang Wiewióra 2” (2D, dubbing) godz. 15.30 „Gang Wiewióra 2” (3D, dubbing) godz. 17.30 „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” (2D, dubbing) godz. 20.00 „Czym chata bogata” (2D, napisy), w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”

„Sonia” w naszym kinie 23 sierpnia 2017 r., w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK”
ORYGINALNY TYTUŁ:Siv sover vilse
GATUNEK:Familijny
PRODUKCJA:Szwecja
DŁUGOŚĆ:1 godz. 19 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:L. H. Clyne, C. Edfeldt
OBSADA:Astrid Lövgren, Lilly Brown, Henrik Gustafsson, Sofia Ledarp, Barry Atsma
OPIS:Siedmioletnia Sonia po raz pierwszy nocuje poza domem. U Celestyny, jej nowej koleżanki, wszystko jest całkiem inne, a nawet odrobinę magiczne – jedzenie jest egzotyczne (i trochę śmieszne – np. kasza nazywa się kuskus), kolory dziwnie różowe, a korytarze ogromne. Drzwi jest mnóstwo, a za każdymi czają się rzeczy osobliwe i trochę niepokojące. To będzie długa noc, a Sonia nieprędko zaśnie. Na szczęście dzięki parze wyjątkowo rozmownych borsuków ta noc będzie pełna niezapomnianych przygód. „Sonia” to adaptacja książki Piji Lindenbaum – tej samej, która opisała przygody Nusi i Zlatanki.
DYSTRYBUTOR:Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
PREMIERA:24 marca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Gang Wiewióra 2” w naszym kinie od 18 sierpnia 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:The Nut Job 2: Nutty by Nature
GATUNEK:Animowany
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 32 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:Cal Brunker
OBSADA:
OPIS:Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „MINIONKI”, „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „EPOKA LODOWCOWA 4”. Sprytny Wiewiór i jego wesoła ferajna powracają, by ocalić park przed podstępnym planem chciwego biznesmena. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!
DYSTRYBUTOR:Monolith Films
PREMIERA:18 sierpnia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w naszym kinie od 11 sierpnia 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:Valerian and the City of a Thousand Planets
GATUNEK:Science-fiction, Akcja
PRODUKCJA:Francja, USA
DŁUGOŚĆ:2 godz. 17 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 12
REŻYSERIA:Luc Besson
OBSADA:Cara Delevingne, Clive Owen, Dane DeHaan, Rihanna, Ethan Hawke, John Goodman, Rutger Hauer, Herbie Hancock
OPIS:Kiedy nieznana siła zaczyna zagrażać bezpieczeństwu galaktyki, do akcji wkraczają kosmiczni agenci. Tak zaczyna się epicka superprodukcja „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Nowe widowisko Luca Bessona, to nie tylko największe dzieło w całej karierze reżysera, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA! W obsadzie adaptacji przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców, zobaczymy sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – film, który połączy w jedno humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu”.
DYSTRYBUTOR:Kino Świat
PREMIERA:4 sierpnia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Czym chata bogata” w naszym kinie 23 sierpnia 2017 r., w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”
ORYGINALNY TYTUŁ:À bras ouverts
GATUNEK:Komedia
PRODUKCJA:Francja, Belgia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 33 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Philippe de Chauveron
OBSADA:Ary Abittan, Christian Clavier, Elsa Zylberstein
OPIS:Najnowsza komedia twórców „Za jakie grzechy dobry Boże?” Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu promując swoją nową książkę „Czym chata bogata!”, nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje. Czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do… wielkiego cygańskiego wesela?
DYSTRYBUTOR:Best Film
PREMIERA:14 lipca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN: