Deklaracja dostępności
2017.09.16 - sobota
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 14.00 „Tarapaty” (2D) godz. 16.00 „Tarapaty” (2D) godz. 18.00 „Na pokuszenie” (2D, napisy) godz. 20.00 „Tulipanowa gorączka” (2D, napisy)

„Tarapaty” w naszym kinie od 15 września 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:
GATUNEK:Familijny, Przygodowy
PRODUKCJA:Polska
DŁUGOŚĆ:1 godz. 25 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:Marta Karwowska
OBSADA:Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Stroiński, Hanna Hryniewicka, Jakub Janota – Bzowski, Jadwiga Jankowska – Cieślak, Maria Maj
OPIS:Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka, i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.
DYSTRYBUTOR:Next Film
PREMIERA:15 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Na pokuszenie” w naszym kinie od 8 września 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:The Beguiled
GATUNEK:Thriller
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 31 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Sofia Coppol
OBSADA:Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst, Colin Farrell
OPIS:Uwodzicielska adaptacja powieści Thomasa Cullinana w reżyserii słynnej scenarzystki i reżyserki Sofii Coppoli. Historia dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej w jednej z południowych szkół dla dziewcząt. Młode kobiety opiekują się rannym żołnierzem wroga. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich. Podczas 70. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes Sofia Coppola została wyróżniona nagrodą za najlepszą reżyserię. To pierwsza od 1961 roku nagroda w tej kategorii, która została przyznana kobiecie.
DYSTRYBUTOR:UIP
PREMIERA:1 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Tulipanowa gorączka” w naszym kinie od 15 września 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:Tulip Fever
GATUNEK:Obyczajowy
PRODUKCJA:Wielka Brytania, USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 45 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Justin Chadwick
OBSADA:Alicia Vikander, Christoph Waltz, Dane DeHaan, Judi Dench
OPIS:Młoda Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.
DYSTRYBUTOR:Forum Film Poland
PREMIERA:8 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN: