Deklaracja dostępności
2023.11.24-2024.01.11 - Wystawa malarstwa Jacka Kośmińskiego pt. „Plenery”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wystawę malarstwa Jacka Kośmińskiego pt. „Plenery”. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 24 listopada 2023 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: Wśród publiczności na wernisażu zostanie rozlosowana praca autora.

Wernisaż będzie również transmitowany „na żywo” za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, na fanpage’u Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka https://www.facebook.com/kozienickidomkultury.


Jacek Kośmiński

ur. w 1969 r. w Kazimierzu Dolnym. Członek Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Ma na swoim koncie 40 wystaw indywidualnych min. w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki (Kazimierz), Iławskim Centrum Kultury (Iława), Fundacji Kaliny Jędrusik Kalinowe Serce (Warszawa), na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (Lublin), Małej Scenie Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin), w Muzeum Malarstwa Iwano Frankiwsk (Ukraina), Galerii Maya (Toruń) i wielu innych. Uczestnik wielu plenerów malarskich. Pejzażysta. Maluje głównie techniką olejną i w plenerze. Od zawsze związany z Kazimierzem, gdzie jest jego rodzinny dom i gdzie prowadzi swoją Galerię Autorską.

Na wystawie w Kozienicach zaprezentowane zostaną obrazy z ostatnich jego plenerów min. z Toskanii, Sycylii i Kazimierza.


Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do dnia 11 stycznia 2024 r.


Zdjęcia z wernisażu znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wernisażu znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)