Deklaracja dostępności
KDK nr 159 / 31.03.2024

W najnowszym wydaniu „Magazynu Kulturalnego KDK”: relacje z koncertów Łukasza Zagrobelnego z okazji Gminnego Dnia Kobiet oraz spektakli komediowych: „Być kobietą, czyli szaleństwa dojrzałej młodości”, „Razem czy osobno” i „Klimakterium 2… czyli menopauzy szał”.

Przeczytamy też o recitalu „Młynarski. Nie wytrzymuję” z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Kozienickich obchodach Światowego Dnia Poezji, wernisażu wystawy malarstwa Tadeusza Dębskiego oraz kolejnym spotkaniu w ramach Klubu Filmowego „Znicz” Kina KDK.

W tym wydaniu znajdziemy także relacje z eliminacji środowiskowych i powiatowych XLI Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, a także z ósmej edycji warsztatów plastycznych „Pisanka w CKA” i marcowego „Poranka teatralnego dla dzieci”.

Dodatkowo, w 159. numerze „Magazynu Kulturalnego KDK” znajdują się informacje o wydarzeniach, które w kwietniu 2024 r., organizuje Kozienicki Dom Kultury, a także zapowiedzi seansów w Kinie KDK.

pobierz: KDK_nr159_31.03.2024.pdf