Deklaracja dostępności
KDK Nr 140 / 30.09.2022

W najnowszym wydaniu „Magazynu Kulturalnego KDK”: inauguracja 15. edycji Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury, koncert Starego Dobrego Małżeństwa czy spektakl „Kobieta idealna”.

Przeczytamy też o koncercie muzyki chóralnej w ramach XXVI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia, o otwartych warsztatach literackich dla dorosłych i młodzieży czy o projekcie „WzMOCnij ciało w KDK”, który jest częścią programu „WzMOCnij swoje otoczenie”.

W tym wydaniu znajdziemy również informacje dotyczące realizacji inicjatyw lokalnych w ramach 3. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”. Piszemy też o kolejnym poranku teatralnym dla dzieci, III Festynie Hospicyjnym z Eneą, akcji „Narodowe Czytanie” oraz o posiedzeniu komisji XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej.

Dodatkowo, w 140. numerze „Magazynu Kulturalnego KDK” znajdują się informacje o wydarzeniach, które w październiku 2022 r., organizuje Kozienicki Dom Kultury, a także zapowiedzi seansów w Kinie KDK.

pobierz: KDK_nr140_30.09.2022.pdf