Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2016.01.06 - środa ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=6578
REPERTUAR:
    godz. 11.30 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (3D, dubbing) godz. 14.15 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (2D, dubbing) godz. 17.00 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (3D, napisy) godz. 19.45 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (2D, napisy)

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”
ORYGINALNY TYTUŁ:Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
GATUNEK:Science-Fiction, Akcja, Przygodowy
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 10
REŻYSERIA:J.J. Abrams
OBSADA:Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Anthony Daniels, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis
OPIS:"W siódmej części "Gwiezdnych Wojen", zatytułowanej "Przebudzenie mocy", do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow. Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi" i koncentruje się na losach trójki nowych głównych bohaterów.
DYSTRYBUTOR:Disney
PREMIERA:18 grudnia 2015 (kino - Polska)
ZWIASTUN: