Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2017.06.10 - sobota
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 13.00 „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” (3D, dubbing) godz. 15.30 „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” (2D, dubbing) godz. 17.30 „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” (2D, dubbing) godz. 20.00 „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” (2D, napisy)

„Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” w naszym kinie od 26 maja 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:Smurfs: The Lost Village
GATUNEK:Animowany
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 29 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Kelly Asbury
OBSADA:
OPIS:W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.
DYSTRYBUTOR:UIP
PREMIERA:26 maja 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” w naszym kinie od 9 czerwca 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
GATUNEK:Przygodowy, Akcja
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:2 godz. 9 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 12
REŻYSERIA:Joachim Ronning, Espen Sandberg
OBSADA:Johnny Depp, Javier Bardem, Kaya Scodelario
OPIS:Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp), a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Devils Triangle z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. Jedyną nadzieją, by uniknąć śmierci, jest dla Jacka odnalezienie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami.
DYSTRYBUTOR:Disney
PREMIERA:26 maja 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN: