Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2017.06.14 - środa
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 15.30 „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” (2D, dubbing) godz. 17.30 „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” (2D, dubbing) godz. 20.00 „Ponad wszystko” (2D, napisy), w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”

„Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” w naszym kinie od 26 maja 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:Smurfs: The Lost Village
GATUNEK:Animowany
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 29 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Kelly Asbury
OBSADA:
OPIS:W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą – wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski, poznając największą tajemnicę w historii Smerfów.
DYSTRYBUTOR:UIP
PREMIERA:26 maja 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” w naszym kinie od 9 czerwca 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
GATUNEK:Przygodowy, Akcja
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:2 godz. 9 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 12
REŻYSERIA:Joachim Ronning, Espen Sandberg
OBSADA:Johnny Depp, Javier Bardem, Kaya Scodelario
OPIS:Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp), a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Devils Triangle z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. Jedyną nadzieją, by uniknąć śmierci, jest dla Jacka odnalezienie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami.
DYSTRYBUTOR:Disney
PREMIERA:26 maja 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Ponad wszystko” w naszym kinie 14 czerwca 2017 r., w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”
ORYGINALNY TYTUŁ:Everything, Everything
GATUNEK:Melodramat
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 36 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Stella Meghie
OBSADA:Amandla Stenberg, Nick Robinson
OPIS:„Ponad wszystko” to film bardziej poruszający niż „Zanim się pojawiłeś” i „Zostań, jeśli kochasz”, oparty na powieści Nicoli Yoon. Książkę, która trafiła na szczyt listy bestsellerów „New York Timesa” i podbiła serca czytelniczek również w Polsce, przetłumaczono na ponad 20 języków. Powieść zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii miłosnych ostatnich lat. W filmie występują Amandla Stenberg („Igrzyska śmierci”) oraz Nick Robinson („Jurassic World”). Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na bardzo rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem.
DYSTRYBUTOR:Forum Film Poland
PREMIERA:9 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN: