Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2020.03.18 - Spotkanie w ramach projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”
Narodowe Centrum Kultury i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają na spotkanie w ramach projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, które odbędzie się w dniu 18 marca 2020 r. (środa) o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu (ul. Boh. Studzianek 30). UWAGA: W ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wydarzenie zostaje odwołane. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów i są gotowi na ich realizację!
Wspólnie możemy zrealizować Wasze pomysły na przedsięwzięcia z zakresu kultury!
Projekt „Razem dla kultury w Gminie Kozienice” otrzymał dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury, w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2020”.
Program Dom Kultury+, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury, realizowany jest zgodnie z założeniami Paktu dla Kultury. Celem programu jest zwiększenie zaangażowania domów kultury, ośrodków kultury oraz centrów kultury i sztuki w życie społeczności lokalnych poprzez odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych, realizowanych przez mieszkańców gmin miejskich, miejsko-wiejskich i wiejskich. Główny nacisk programu położony jest na nawiązywanie przez dom kultury stałych relacji z mieszkańcami miejscowości, na terenie których działa. Odkrywanie talentów i wzmacnianie potencjału społecznego ma owocować stworzeniem wspólnych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych i przestrzeni publicznej.