Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
Zapisy uzupełniające do Akademii Szerokich Horyzontów
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłasza zapisy uzupełniające do Akademii Szerokich Horyzontów dla dzieci i młodzieży na rok artystyczny 2019/20.
Regulamin zajęć stałych „Akademii Szerokich Horyzontów 2019/20” organizowanych przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ...czytaj więcej... Zapisy uzupełniające na zajęcia rozpoczynają się 2 marca 2020 r. od godz. 10.00, a kończą się 7 marca 2020 r. o godz. 20.00 osobiście w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach lub poprzez stronę internetową „Strefa zajęć” KLIKNIJ
pobierz: Instrukcja zapisu na zajęcia i logowania do systemu

  TEATRALNE
  • PRZYPOMNIJ SOBIE KIM JESTEŚ
   • zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży w wieku 9-19 lat
    • zajęcia prowadzi: Marcin Masztalerz - aktor teatralny i telewizyjny, reżyser, pedagog, konferansjer, twórca spektakli teatralnych, wykładowca Instytutu Doskonalenia Kadr Pedagogicznych. Od 2006 r. współpracujący z Teatrem Żydowskim w Warszawie, od 2009 r. z Teatrem Królewskim w Wilanowie. Założyciel Teatru mimoto oraz Fundacji teatr jego chwały
    • zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w sali teatralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (poziom I):
     • dokładny termin zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym
     • Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 9 marca 2020 r. o godz. 17.00 w sali teatralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
   Na warsztatach aktorskich uczymy się głównie poprzez zabawę oraz działanie. Program opracowany jest tak, aby każdy uczestnik warsztatów brał aktywny udział - gdyż uczenie się przez słuchanie i obserwowanie nie może równać się działaniu. Autorski program zajęć porusza wszystkie techniczne aspekty rzemiosła aktorskiego, stawiając na spontaniczność, autentyczność postaci oraz ich emocji. Dzięki szerokiej gamie ćwiczeń adepci rozwijają kreatywność, indywidualność i stają się otwarci i pewni siebie. Każdy cykl programu zakończony jest wspólnym występem. „Grając, daj z siebie wszystko. Im więcej grasz, tym lepszy jesteś. To żadna tajemnica”