Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
KDK nr 160 / 30.04.2024

W najnowszym wydaniu „Magazynu Kulturalnego KDK”: X Festiwal Muzyki Sakralnej im. Józefa Furmanika, nadanie sztandaru Gminie Kozienice czy 11. Spotkanie Literackie z cyklu „Witryna”.

Przeczytamy też o koncercie zespołu Universe, stand-upie w wykonaniu Romana Żurka czy spektaklu „Kosmici” w doborowej obsadzie.

W tym wydaniu wiele uwagi poświęcamy Uniwersytetowi Trzeciego Wieku KDK, a wśród tekstów znajdują się relacje z: otwarcia wystawy fotografii naszych seniorów, premiery spektaklu „Dybuk”, a także z wykładów wyjazdowych – na terenie Królewskich Źródeł oraz w Muzeum Regionalnym w Kozienicach.

W tym wydaniu znajdziemy także relacje z retransmisji opery „Wesele Figara” i kolejnego spektaklu z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”, a także informację o wynikach preselekcji do XXI Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka.

Dodatkowo, w 160. numerze „Magazynu Kulturalnego KDK” znajdują się informacje o wydarzeniach, które w maju 2024 r., organizuje Kozienicki Dom Kultury, a także zapowiedzi seansów w Kinie KDK.

pobierz: KDK_nr160_30.04.2024.pdf